برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت دهه امامت و ولایت و هفته عفاف و حجاب

جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان نایین با موضوع برنامه ریزی گرامیداشت دهه امامت و ولایت و  هفته عفاف و حجاب صبح روز سه شنبه ۱۴ تیر ماه با حضور مسئولین شهرستان نایین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: علیرغم اینکه به دلیل […]

جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان نایین با موضوع برنامه ریزی گرامیداشت دهه امامت و ولایت و  هفته عفاف و حجاب صبح روز سه شنبه ۱۴ تیر ماه با حضور مسئولین شهرستان نایین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: علیرغم اینکه به دلیل گرد و غبار توسط استانداری اصفهان ادارات شهرستان نایین تعطیل اعلام شده بود ولی به دلیل اهمیت موضوع جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت دهه امامت و ولایت و هفته عفاف و حجاب در موعد مقرر برگزار گردید.

فیروزی اظهار داشت دهه امامت و ولایت برای ما شیعیان از اهمیت خاصی برخوردار است و در این راستا باید به تبیین نقش امامت و ولایت در جامعه اسلامی پرداخته و با گرامیداشت این دهه به مقابله با جنگ نرم دشمن که ستون خیمه انقلاب که همان ولایت است را هدف قرار داده، بپردازیم.

فرماندار شهرستان نایین در ادامه با اشاره به نقش عفاف و حجاب در جامعه افزود:مسئله عفاف و حجاب نیز از جمله مسائلی است که با تهاجم فرهنگی دشمنان مواجه شده است. دشمنان ما در تلاشند تا فرهنگ غربی را در همه زمینه ها خصوصا در موضوع حجاب در جامعه اسلامی ترویج دهند و جامعه را به سمت بی عفتی و بی بند و باری سوق دهند تا بنیان خانواده را با آسیب جدی مواجه نمایند.

وی گفت نقش مسئولین و دستگاه های فرهنگی و خانواده ها در مقابله با توطئه‌های دشمنان بسیار حائز اهمیت است و در این راستا باید با استفاده از تمام ظرفیت ها و تبیین و تشریح فرهنگ عفاف و حجاب در تحکیم بنیان خانواده با اقدامات فرهنگی مناسب گام برداریم.

فیروزی در پایان بر اجرای برنامه های متنوع و نوآورانه و دارای محتوا با محوریت مردم در ایام دهه امامت و ولایت تاکید نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =