فرماندار شهرستان نایین خبر داد؛ اختصاص مبلغ ۵ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور محترم به کتابخانه عمومی نایین

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نایین با حضور فیروزی فرماندار این شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین سجادی امام جمعه نایین، حجت الاسلام  معتمدی سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان، اعضای انجمن کتابخانه های عمومی و همچنین اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان […]

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نایین با حضور فیروزی فرماندار این شهرستان، حجت الاسلام والمسلمین سجادی امام جمعه نایین، حجت الاسلام  معتمدی سرپرست کتابخانه های عمومی استان اصفهان، اعضای انجمن کتابخانه های عمومی و همچنین اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود از درخواست های اولیه اینجانب از استاندار محترم از ابتدایی که افتخار خادمی مردم نایین به عنوان نماینده عالی دولت موضوع تکمیل کتابخانه بوده است چرا که شهری که افتخارش این است که علما و بزرگان و دانشمندان و فرهیختگان بزرگی را در خود پرورانده و با وجود چهار واحد دانشگاهی، دوحوزه علمیه و بالغ بر ۶ هزار دانش آموز نباید فاقد کتابخانه باشد.
فیروزی خاطر نشان کرد: در سفر هیئت محترم دولت و رئیس جمهور محترم به استان اصفهان و در جلسه شورای اداری شهرستان با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نماینده هیئت دولت در این شهرستان، موضوع تکمیل پروژه های نیمه تمام از جمله کتابخانه عمومی نایین و همچنین مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد از سوی مسئولین شهرستان به عنوان یکی از مهم‌ترین درخواست ها به هیئت دولت منعکس گردید که در همین راستا نیز مبلغ ۵ میلیارد تومان از اعتبارات سفر اخیر ریاست محترم جمهور به استان اصفهان به کتابخانه عمومی و ۱۷ میلیارد تومان به مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد تخصیص یافت.
فرماندار شهرستان نایین اظهار داشت :همچنین مبلغ ۳ میلیارد تومان از اعتباراتی که با نظر سرکار خانم آزاد نماینده محترم مجلس توزیع می گردد برای کتابخانه عمومی نایین اختصاص یافته است که جا دارد از تلاش ها و پیگیری های نماینده محترم نیز تقدیر و تشکر نماییم.

فیروزی همچنین در ادامه با توجه به مکان فعلی کتابخانه که در محل  کانون پرورش فکری کودکان مستقر می‌باشد نیز عنوان نمود: پیگیری ها و مکاتباتی را در خصوص ادامه استقرار کتابخانه در محل فعلی با استانداری اصفهان انجام داده ایم که امیدواریم تا زمانی که کتابخانه عمومی نایین به بهره برداری می رسد عزیزان در همین محل مستقر و به ارائه خدمت بپردازند.
وی همچنین نقش خیرین کتابخانه ساز را بسیار مهم دانست و عنوان نمود : از زمانی که انجمن خیرین کتابخانه ساز در شهرستان نایین تشکیل شده این عزی ان تلاشهای خوبی انجام داده‌اند و امیدوارم در ادامه نیز بتوانند با پیگیری های خود و با استفاده از ظرفیت خیرین در تکمیل این کتابخانه مسئولین را یاری نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در جریان بازدید از شعب اخذ رای شهرستان نایین، دکتر کریمی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی به همراه رئیس و اعضای هیئت نظارت و اعضای شورای تامین شهرستان نایین در شعبه اخذ رأی روستای مزرعه امام، رای خود را به صندوق انداختند.

۱۱ اسفند ۱۴۰۲

در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد . ۱٫ آقای  محمد مهدی آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸ ۲٫ خانم  الهام آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر آزاد […]

۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 16 =