فرماندار شهرستان نایین :با توجه به نقش مهم اداره ثبت احوال در ارایه آمار و برنامه ریزی ها باید نگاه ها به این اداره تغییر کند

حسین غفرانی کجانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی این اداره کل و پوربافرانی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان نایین با فیروزی فرماندار نایین دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار که در محل دفتر فرماندار برگزار گردید محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین عنوان نمود: با توجه به حساسیت […]

حسین غفرانی کجانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی این اداره کل و پوربافرانی رئیس اداره ثبت احوال شهرستان نایین با فیروزی فرماندار نایین دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار که در محل دفتر فرماندار برگزار گردید محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین عنوان نمود: با توجه به حساسیت فعالیت اداره ثبت احوال باید نگاه ها در کشور نسبت به ثبت احوال تغییر کند چرا که علاوه بر استعلام های مختلف بر اساس آمار و اطلاعات اداره ثبت احوال بسیاری از برنامه ریزی ها انجام می گیرد و این اداره از بدو تولد تا وفات همواره در حال ارائه خدمت می باشد. فیروزی همچنین پیشنهاد نمود با حمایت فرمانداری در راستای گرامی داشت یاد و خاطره شهدای شهرستان آلبومی از تصاویر شناسنامه شهدای نایین توسط اداره ثبت احوال تهیه گردد. فرماندار شهرستان نایین همچنین در پایان اظهار داشت :در کمیته برنامه ریزی شهرستان به صورت ویژه به اداره ثبت احوال توجه خواهیم داشت و امیدواریم با  مساعدت مدیرکل محترم ثبت احوال در خصوص بهسازی ومرمت ساختمان این اداره گام برداریم.

حسین غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان نیز در این جلسه با تأکید بر اجرای قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت افزود: در شهرستان نایین نیز باید توجه ویژه به این موضوع گردد چرا که در صورتی که با هم این ترکیب جمعیتی پیش برویم یک سوم مردم شهرستان نایین در سال ۱۴۲۰ سالمند خواهند بود.
غفرانی افزود: در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ شاهد کاهش ۸ درصدی موالید در شهرستان نایین بوده‌ایم. همچنین در دو ماهه اول سال جاری ۶۷ واقعه ولادت رخ داده و در سال ۱۴۰۰ در مجموع ۳۶۵ ولادت در شهرستان نایین ثبت گردیده است. غفرانی میانگین سن ازدواج در شهرستان را در مردان ۲۷/۶ و در زنان ۲۲/۲ اعلام نمود.
وی درپایان با اشاره به اینکه ۱۰۰ درصد ولادت ها و وفات های شهرستان در مهلت قانونی انجام شده ضمن تقدیر از رییس و پرسنل اداره ثبت احوال نایین بر مرمت و بهسازی ساختمان این اداره تاکید نمود.

شایان ذکر است در پایان این دیدار مدیر کل ثبت احوال و فرماندار شهرستان نایین با حضور در اداره ثبت احوال این شهرستان ضمن بررسی روند نحوه فعالیت این اداره به بررسی مشکلات پرداخته و تصمیمات لازم اتخاذ و همچنین از زحمات و خدمات پرسنل ثبت احوال تقدیر نمودند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 6 =