سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین با حضور سرکار خانم آزاد نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، فیروزی فرماندار شهرستان نایین، زینلیان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تعدادی از مسئولین و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین در محل […]

مراسم تکریم و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین با حضور سرکار خانم آزاد نماینده مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، فیروزی فرماندار شهرستان نایین، زینلیان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تعدادی از مسئولین و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید و در این مراسم از زحمات و خدمات دکتر غلامرضا نقیب زاده نایینی تقدیر و دکتر امیر عبدالله قاسمی به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین معرفی گردید.

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه و آغاز دهه کرامت و همچنین تسلیت ایام رحلت جانگداز حضرت امام رحمه الله و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد عنوان نمود: از زحمات و خدمات جناب آقای دکتر نقیب زاده که خالصانه و صادقانه در طی سالیان گذشته در کسوت مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین به مردم نجیب و فهیم این شهرستان خدمت نمودند کمال تقدیر و تشکر را می نمایم. همچنین رابطه بسیار خوبی که بین ایشان و جناب آقای قاسمی وجود داشته یکی از دلایل موفقیت شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین می باشد. همچنین برای جناب آقای دکتر قاسمی که از این به بعد سکان داره مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین خواهند بود نیز آرزوی موفقیت می نمایم.

خانم آزاد نماینده مردم شریف شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی نیز در بخشی از این مراسم ضمن تبربک ولادت حضرت فاطمه معصومه و همچنین تسلیت ایام ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی عنوان نمود: مدت زمانی که بنده توفیق خدمتگزاری در شهرستان‌های نایین و خوروبیابانک را پیدا کرده‌ام هر زمانی که با آقای دکتر نقیب زاده تماس داشته و مطالبه مشکلات را مطرح نموده ام ایشات با کمال صداقت و با تلاش تمام در صدد رفع مشکلات اقدام نموده اند،. نماینده نایین و خور بیابانک افزود: زمانی که مسئله تغییر آقای دکتر نقیب زاده مطرح گردید با این تغییر مخالفت نمودم اما پس از اینکه آقای شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این خصوص از میل جناب آقای دکتر نقیب زاده برای کناره گیری از این پست سخن به میان آوردند تصمیم را بر عهده خود ایشان گذاشتم.
الهام آزاد خاطرنشان کرد: یکی از خصایص خوب جناب آقای دکتر نقیب زاده این بود که در مجموعه خود اقدام به کادر سازی نموده است به گونه ای که هم اکنون معاون خود را به عنوان مدیر شبکه آماده نموده و جایگزینی بسیار خوب برای خود تربیت نموده است. همچنین با خصایص و ویژگی هایی که در وجود آقای دکتر قاسمی سراغ داریم انشالله بتوانند در شهرستان با استفاده از تجربیات آقای دکتر نقیب زاده کما فی سابق منشا خدمات به مردم شریف شهرستان نایین باشند.

زینلیان نماینده رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز در این مراسم عنوان نمود باید به آقای نقیب زاده تبریک بگویم چراکه به یکی از بهترین مردم سرزمینم یعنی مردم شریف شهرستان نایین به نحو احسن خدمت نموده اند و خداوند را شاکریم که در خدمت برادر جهادی و جوان و مدیر لایق جناب آقای دکتر قاسمی هستیم که از این پس به عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین خدمت خواهند نمود. همچنین با توجه به تلاش های مستمر سرکار خانم آزاد و پیگیری‌های فرماندار محترم امیدواریم با حمایت از مجموعه بهداشت و درمان سطح سلامت شهرستان نایین را ارتقا دهیم. مقوله سلامت نیازمند ورود همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی است و اگر حضور این دستگاه ها کمرنگ باشد و انسجام وجود نداشته باشد امکان رفع مشکلات نیز نخواهد بود.

دکتر نقیب زاده نیز در این مراسم عنوان نمود: از تک تک عزیزانی که در طول دوران خدمت اینجانب که طی یک دوره ۷ ساله و یک دوره ۹ ساله اینجانب را یاری نمودند از جمله نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی آقایان دکتر رضوی دکتر طباطبایی، دکتر پوربافرانی و سرکار خانم دکتر آزاد و همچنین فرمانداران محترم از جمله آقایان مظفر نجفی، نصرتی و همچنین آقای فیروزی که در طول ۱۶ سال مدیریت اینجانب همواره یار یاور بنده بودند تا بتوانیم با تجهیز بیمارستان به بخش های ویژه از جمله بخش دیالیز و… و تامین دستگاه های مختلف از جمله سی تی اسکن، ام آر آی و… گام بردارم کمال سپاس و تشکر را می نمایم.
دکتر نقیب زاده نائینی همچنین افزود: با پیگیری سرکار خانم آزاد ۵۲ میلیارد تومان اعتبار برای بیمارستان افضلیان اختصاص یافته و قرارداد آن منعقد گردیده که امیدوارم هرچه سریعتر شاهد بهره برداری از این بیمارستان و ارتقای سطح بهداشت و درمان شهرستان نایین باشیم.
نقیب زاده خاطر نشان کرد: خداروشکر که هیچگاه دنبال پست و مسئولیت نبوده‌ام و به اصرار دوستان این مسئولیت را قبول کردم و در ابتدای مسئولیتم خوشحال نبودم که امروز نیز به واسطه ترک مسئولیت بخواهم ناراحت باشم.
وی اظهار داشت اعتماد مردم بالاترین افتخار است و بنده با توجه به اینکه ۴ دوره نیز منتخب مردم در شورای اسلامی شهر نایین نیز بوده ام از اعتماد مردم شریف نایین بسیار سپاسگزارم و در پایان اگر در طول دوران مسئولیت خود قصوری داشته ام از تک تک مردم فهیم و شریف شهرستان نایین طلب حلالیت می نمایم.

دکتر امیر عبدالله قاسمی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین نیز در پایان این جلسه ضمن تقدیر و تشکر است زحمات و خدمات جناب آقای دکتر نقیب زاده عنوان نمود کماکان از تجربیات این عزیز بزرگوار در عرصه مدیریتی شبکه بهداشت و درمان استفاده خواهیم نمود و برای این برادر عزیزم در ادامه مسیر زندگی آرزوی توغیق و سلامتی می نمایم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان نایین همچنین گفت امیدوارم با حمایت مسئولین شهرستان از جمله نماینده محترم و فرماندار محترم و مساعدت رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بتوانیم در خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان خصوصا در حوزه درمان گام برداریم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =