فرماندار شهرستان نایین : باید با جدیت تمام در صدد تکریم و پاسخگویی به قشر توانخواه جامعه گام برداریم

جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان نایین با حضور فیروزی فرماندار نایین و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.  فیروزی در این جلسه عنوان نمود :در وهله اول باید ضمن بررسی ابعاد مناسب سازی، واقعیت‌های موجود را بررسی نماییم که اماکن عمومی و ادارات که بعضاً دارای ساختمان های قدیمی باشند […]

جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان نایین با حضور فیروزی فرماندار نایین و اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.

 فیروزی در این جلسه عنوان نمود :در وهله اول باید ضمن بررسی ابعاد مناسب سازی، واقعیت‌های موجود را بررسی نماییم که اماکن عمومی و ادارات که بعضاً دارای ساختمان های قدیمی باشند به چه صورت و با چه تدابیری می‌توانند نسبت به مناسب سازی از جمله ایجاد رمپ و مکان مناسب برای رفت و آمد معلولین و جانبازان و سالمندان عزیز اقدام نمایند.

فرماندار شهرستان نایین خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از وظایف در حوزه مناسب سازی باید توسط سازمان نظام مهندسی انجام شود و در ساختمان های جدید الاحداث  در این راستا باید نظارت صحیح و جدی در اجرای طرح های مناسب سازی صورت بگیرد.

 فیروزی خاطرنشان کرد: برخی ساختمان های اداری شهرستان دارای قدمت بالای ۴۰ سال می باشد که باید راهکارهای جایگزینی را در جهت ایجاد مسیر مناسب برای دسترسی معلولین و جانبازان و سالمندان در نظر بگیریم و در این زمینه همه وظیفه داریم که با خدمت بی منت برای مردم تلاش کنیم تا حداقل باری از دوش این بخش از شهروندان توانخواه برداریم. تلاش  ما در این موضوع باید به گونه‌ای باشد که حتی اگر یک نفر معلول هم در شهرستان وجود داشته باشد در اماکن عمومی و ادارات و ارگان ها بدون مشکل،تردد نمایند.  

وی در پایان گفت: مسئولین شهرستان و پرسنل و کارمندان ادارت ،ارگان ها و نهاد ها باید نسبت به احترام ویژه به کلیه ارباب رجوع خصوصاً معلولین و جانبازان و به ویژه سالمندان عزیز کما فی السابق متعهد بوده و با جدیت تمام در صدد تکریم و پاسخگویی به قشر توانخواه جامعه گام بردارند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :