مسئول جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نایین معرفی شد

    با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه نایین، مدیرکل سازمان تبلیغات استان اصفهان و جمعی از مسئولین، ائمه جماعات، روحانیت و امنای هیئت های مذهبی و مساجد شهرستان، حجت الاسلام مهدی ربیعی به عنوان مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نایین معرفی گردید. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: سازمان تبلیغات […]

 

 

با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه نایین، مدیرکل سازمان تبلیغات استان اصفهان و جمعی از مسئولین، ائمه جماعات، روحانیت و امنای هیئت های مذهبی و مساجد شهرستان، حجت الاسلام مهدی ربیعی به عنوان مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نایین معرفی گردید.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: سازمان تبلیغات با هدف ترویج آرمان های اسلام ناب محمدی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه فرهنگ و ایجاد باورهای دینی با فرمان امام رحمت الله در سال ۱۳۵۸ تشکیل شد که از جمله اهداف آن اعتلای فرهنگ اسلامی، ترویج شاخصه های اعتقادی و مذهبی، دفاع از ارزش‌های انقلاب و شناخت توطئه های دشمنان، گسترش وحدت با استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه، مساجد، روحانیون ،پایگاه های بسیج  و هیئت امنای حسینیه ها می باشد.

محسن فیروزی در ادامه افزود: از جمله وظایف آقای ربیعی این است که در شرایط سختی که با آن مواجه هستیم در خصوص وحدت در میان اقشار مختلف مردم بیشترین تلاش خود را به کار گیرد و همانگونه که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فرموده اند:« عرصه فرهنگ، عرصه جهاد است. لذا مدیران در عرصه فرهنگی باید حق جهاد را به جا بیاورند » باید با همکاری و همراهی با امام جمعه محترم، نماینده محترم، فرمانداری،اعضای شورای تامین ،روسای ادارات و ارگان ها و با استفاده از ظرفیت همه اقشار در راستای رسالت اداره تبلیغات اسلامی که همانا ترویج و تبلیغ ارزش‌های اسلامی و دینی و در نهایت تقویت نظام اسلامی است تلاش نماید.

 حجت الاسلام والمسلمین سجادی امام جمعه نایین نیز در ابتدای این جلسه عنوان نمود :باید در امورمختلف، دین و عقیده و ایمان را سرلوحه کار قرار دهیم و به درستی تبلیغ دین را انجام دهیم. در این راستا اداره تبلیغات اسلامی باید با استفاده از کلیه ظرفیت ها در انجام وظایف قانونی خود گام بردارد.

 حجت الاسلام و المسلمین فوقی مدیرکل سازمان تبلیغات استان اصفهان نیز در قسمتی از این جلسه عنوان نمود: رویکرد ما باید برای جوانان جذاب و فعال باشد. باید کارکرد دین را به جوانان عرضه نماییم و روش ارتباط با جوانان را بدانیم.

 وی افزود برنامه اصلی سازمان تبلیغات اسلامی این است که با رویکرد جدید و با روش صحیح به ارتباط برقرار کردن با مردم خصوصاً جوانان بپردازد و در مقابل هجمه های دشمن علیه اسلام و انقلاب و روحانیت با برنامه عمل نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲

با حضور فرماندار شهرستان نایین صورت پذیرفت: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج همراه با رزمایش هوایی بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =