مسئول جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نایین معرفی شد

    با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه نایین، مدیرکل سازمان تبلیغات استان اصفهان و جمعی از مسئولین، ائمه جماعات، روحانیت و امنای هیئت های مذهبی و مساجد شهرستان، حجت الاسلام مهدی ربیعی به عنوان مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نایین معرفی گردید. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: سازمان تبلیغات […]

 

 

با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه نایین، مدیرکل سازمان تبلیغات استان اصفهان و جمعی از مسئولین، ائمه جماعات، روحانیت و امنای هیئت های مذهبی و مساجد شهرستان، حجت الاسلام مهدی ربیعی به عنوان مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نایین معرفی گردید.

محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود: سازمان تبلیغات با هدف ترویج آرمان های اسلام ناب محمدی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حوزه فرهنگ و ایجاد باورهای دینی با فرمان امام رحمت الله در سال ۱۳۵۸ تشکیل شد که از جمله اهداف آن اعتلای فرهنگ اسلامی، ترویج شاخصه های اعتقادی و مذهبی، دفاع از ارزش‌های انقلاب و شناخت توطئه های دشمنان، گسترش وحدت با استفاده از ظرفیت حوزه های علمیه، مساجد، روحانیون ،پایگاه های بسیج  و هیئت امنای حسینیه ها می باشد.

محسن فیروزی در ادامه افزود: از جمله وظایف آقای ربیعی این است که در شرایط سختی که با آن مواجه هستیم در خصوص وحدت در میان اقشار مختلف مردم بیشترین تلاش خود را به کار گیرد و همانگونه که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فرموده اند:« عرصه فرهنگ، عرصه جهاد است. لذا مدیران در عرصه فرهنگی باید حق جهاد را به جا بیاورند » باید با همکاری و همراهی با امام جمعه محترم، نماینده محترم، فرمانداری،اعضای شورای تامین ،روسای ادارات و ارگان ها و با استفاده از ظرفیت همه اقشار در راستای رسالت اداره تبلیغات اسلامی که همانا ترویج و تبلیغ ارزش‌های اسلامی و دینی و در نهایت تقویت نظام اسلامی است تلاش نماید.

 حجت الاسلام والمسلمین سجادی امام جمعه نایین نیز در ابتدای این جلسه عنوان نمود :باید در امورمختلف، دین و عقیده و ایمان را سرلوحه کار قرار دهیم و به درستی تبلیغ دین را انجام دهیم. در این راستا اداره تبلیغات اسلامی باید با استفاده از کلیه ظرفیت ها در انجام وظایف قانونی خود گام بردارد.

 حجت الاسلام و المسلمین فوقی مدیرکل سازمان تبلیغات استان اصفهان نیز در قسمتی از این جلسه عنوان نمود: رویکرد ما باید برای جوانان جذاب و فعال باشد. باید کارکرد دین را به جوانان عرضه نماییم و روش ارتباط با جوانان را بدانیم.

 وی افزود برنامه اصلی سازمان تبلیغات اسلامی این است که با رویکرد جدید و با روش صحیح به ارتباط برقرار کردن با مردم خصوصاً جوانان بپردازد و در مقابل هجمه های دشمن علیه اسلام و انقلاب و روحانیت با برنامه عمل نمایند.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :