برگزاری گردهمایی دهیاران با حضور فرماندار شهرستان نایین

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه با اشاره به مشکلات مطرح شده در حوزه روستاها بر جذب سهمیه قیر یارانه ای وآسفالت معابر روستاها ، تسریع در اجرای طرح هادی روستاها و برخورد با تخلفات ساخت و ساز تاکید نمود و خاطر نشان کرد مجموعه بخشداری و دهیاران باید با تمام توان در صدد خدمت […]

فرماندار شهرستان نایین در این جلسه با اشاره به مشکلات مطرح شده در حوزه روستاها بر جذب سهمیه قیر یارانه ای وآسفالت معابر روستاها ، تسریع در اجرای طرح هادی روستاها و برخورد با تخلفات ساخت و ساز تاکید نمود و خاطر نشان کرد مجموعه بخشداری و دهیاران باید با تمام توان در صدد خدمت به مردم روستاهای شهرستان گام بردارند.
فیروزی اظهار داشت: با توجه به تاکید ویژه آیت الله رییسی، رییس جمهور محترم و پیگیری های سرکار خانم دکتر آزاد نماینده محترم بر رسیدگی به نقاط محروم بویژه روستاها امید واریم با پیگیری مشکلات بتوانیم بسیاری از دغدغه های اهالی محترم روستاها را بر طرف نماییم.
شایان ذکر است در ابتدای این جلسه بخشدار مرکزی سخنانی پیرامون وظایف دهیاران و سایر دستگاههای اجرایی بیان نمود و پس از آن مدیر بنیاد مسکن شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان نایین بابت پیگیری تامین اعتبار قیر رایگان و ارائه گزارشی از تفاهم نامه ها و قراردادها بر تسریع در زیرسازی و جدولگذاری و اجرای کانیو و شروع عملیات آسفالت ریزی با توجه به محدودیت زمانی تاکید نمود. همچنین در بخشی از این جلسه مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریها و دهیاران به بیان مشکلات روستاها در حوزه های مختلف پرداخت.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =