ابراز امیدواری فرماندار شهرستان نایین در خصوص نتایج سیاست های جدید دولت سیزدهم در خصوص مدیریت نوین توزیع یارانه ها

کارگروه کمیته فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین به ریاست فرماندار نایین و با حضور مسئولین اعضای این کمیته در محل فرمانداری برگزار شد.  محسن فیروزی فرماندار شهرستان در مورد شناسایی و مطالعه شیوه های مطلوب نظارت، تخصیص سهمیه و سازماندهی منسجم واحد های پخت نان خانگی در سطح شهرستان، ماموریت های جدیدی را […]

کارگروه کمیته فرعی گندم، آرد و نان شهرستان نایین به ریاست فرماندار نایین و با حضور مسئولین اعضای این کمیته در محل فرمانداری برگزار شد.

 محسن فیروزی فرماندار شهرستان در مورد شناسایی و مطالعه شیوه های مطلوب نظارت، تخصیص سهمیه و سازماندهی منسجم واحد های پخت نان خانگی در سطح شهرستان، ماموریت های جدیدی را به جهاد کشاورزی به عنوان متولی جدید مدیریت این حوزه محول نمود و با ابراز امیدواری در خصوص نتایج سیاست های جدید دولت سیزدهم در خصوص مدیریت نوین توزیع یارانه ها، بر ماموریت اعضای این کارگروه به منظور افزایش بهره وری و بهبود عملکرد این صنف و بهره مندی شهروندان از ثمرات آن تاکید نمود.

شایان ذکر است تعبیه سازوکار جدیدی برای نظارت بر واحدهای پخت نان، تصمیم گیری در خصوص تخصیص سهمیه آرد یارانه ای و پیش بینی موانعی برای جلوگیری از فروش غیر قانونی آرد در بازار غیر رسمی محورهای اصلی این جلسه بود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =