دیدار فرماندار شهرستان نایین با فرمانده و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج نایین

بمناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین با حضور در ناحیه مقاومت بسیج نایین ضمن دیدار با سرهنگ الیاسی فرماندهی و پرسنل این ناحیه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از خدمات این عزیزان تقدیر نمود. فرماندار […]

بمناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین با حضور در ناحیه مقاومت بسیج نایین ضمن دیدار با سرهنگ الیاسی فرماندهی و پرسنل این ناحیه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از خدمات این عزیزان تقدیر نمود.

فرماندار شهرستان نایین در این بازدید عنوان نمود: به واقع این نهاد انقلابی همواره در عرصه های مختلف پاسدار انقلاب اسلامی و ارزش های آن بوده است و با از خود گذشتگی در زمینه های مختلف دفاع از میهن اسلامی ، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و در مواقع مختلف از جمله بلایای طبیعی، سیل، زلزله ، بیماری کرونا و در عرصه سازندگی طرح های عمرانی و خدمت بی منت در کنار مردم شریف ایران و مستضعفان جهان بوده است.

فیروزی همچنین در پایان گفت :با تفکر بسیجی و انقلابی می‌توان ضمن مقابله با مشکلات، زمینه های پیشرفت و توسعه را فراهم نمودکه خدمات ارزنده بسیج در جای جای میهن عزیزمان و شهرستان نایین خود گویای این نقش مهم بسیج می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :