دیدار فرماندار شهرستان نایین با فرمانده و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج نایین

بمناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین با حضور در ناحیه مقاومت بسیج نایین ضمن دیدار با سرهنگ الیاسی فرماندهی و پرسنل این ناحیه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از خدمات این عزیزان تقدیر نمود. فرماندار […]

بمناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین با حضور در ناحیه مقاومت بسیج نایین ضمن دیدار با سرهنگ الیاسی فرماندهی و پرسنل این ناحیه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از خدمات این عزیزان تقدیر نمود.

فرماندار شهرستان نایین در این بازدید عنوان نمود: به واقع این نهاد انقلابی همواره در عرصه های مختلف پاسدار انقلاب اسلامی و ارزش های آن بوده است و با از خود گذشتگی در زمینه های مختلف دفاع از میهن اسلامی ، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و در مواقع مختلف از جمله بلایای طبیعی، سیل، زلزله ، بیماری کرونا و در عرصه سازندگی طرح های عمرانی و خدمت بی منت در کنار مردم شریف ایران و مستضعفان جهان بوده است.

فیروزی همچنین در پایان گفت :با تفکر بسیجی و انقلابی می‌توان ضمن مقابله با مشکلات، زمینه های پیشرفت و توسعه را فراهم نمودکه خدمات ارزنده بسیج در جای جای میهن عزیزمان و شهرستان نایین خود گویای این نقش مهم بسیج می باشد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =