فرماندار شهرستان نایین :برنامه ریزی های لازم در جهت برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس صورت پذیرفته است

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت روز جهانی قدس و راهپیمایی این روز با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود روز جهانی قدس از جمله یادگاری‌هایی است که حضرت امام راحل با اقدامی انقلابی در راستای مبارزه با صهیونیسم […]

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت روز جهانی قدس و راهپیمایی این روز با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود روز جهانی قدس از جمله یادگاری‌هایی است که حضرت امام راحل با اقدامی انقلابی در راستای مبارزه با صهیونیسم و استکبار جهانی پایه گذاری نمود. این اقدام هوشمندانه حضرت امام(ره) به گونه ای صورت پذیرفت که هم اکنون شاهد آن هستیم که روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سراسر دنیا و کشور های مختلف گرامی داشته می شود.

فرماندار شهرستان نایین افزود: امسال با توجه به بهبود شرایط و انجام گسترده واکسیناسیون توسط دولت سیزدهم برنامه ریزی های لازم در جهت برگزاری راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس را در شهرستان انجام خواهیم داد تا با حضور اقشار مختلف مردم و پس از دو سال که به دلیل شرایط بیماری کرونا این مراسم در شهرستان برگزار نگردیده، شاهد حضور پرشور مردم ولایی و متدین شهرستان نایین در حمایت از آرمان های قدس و انقلاب اسلامی باشیم.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: انتظار داریم کلیه دستگاه ها با تمام توان و امکانات در راستای هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم روز جهانی قدس همکاری لازم را داشته و در راستای ایجاد انگیزه با تبلیغات مناسب ،فضاسازی شهر و اجرای برنامه های خلاقانه توسط کلیه دستگاه های اجرایی زمینه حضور حداکثری را فراهم نمایند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم در خصوص هماهنگی و برنامه برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان صورت پذیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 6 =