فرماندار شهرستان نایین :برنامه ریزی های لازم در جهت برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس صورت پذیرفته است

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت روز جهانی قدس و راهپیمایی این روز با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود روز جهانی قدس از جمله یادگاری‌هایی است که حضرت امام راحل با اقدامی انقلابی در راستای مبارزه با صهیونیسم […]

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی گرامیداشت روز جهانی قدس و راهپیمایی این روز با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه عنوان نمود روز جهانی قدس از جمله یادگاری‌هایی است که حضرت امام راحل با اقدامی انقلابی در راستای مبارزه با صهیونیسم و استکبار جهانی پایه گذاری نمود. این اقدام هوشمندانه حضرت امام(ره) به گونه ای صورت پذیرفت که هم اکنون شاهد آن هستیم که روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در سراسر دنیا و کشور های مختلف گرامی داشته می شود.

فرماندار شهرستان نایین افزود: امسال با توجه به بهبود شرایط و انجام گسترده واکسیناسیون توسط دولت سیزدهم برنامه ریزی های لازم در جهت برگزاری راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس را در شهرستان انجام خواهیم داد تا با حضور اقشار مختلف مردم و پس از دو سال که به دلیل شرایط بیماری کرونا این مراسم در شهرستان برگزار نگردیده، شاهد حضور پرشور مردم ولایی و متدین شهرستان نایین در حمایت از آرمان های قدس و انقلاب اسلامی باشیم.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: انتظار داریم کلیه دستگاه ها با تمام توان و امکانات در راستای هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم روز جهانی قدس همکاری لازم را داشته و در راستای ایجاد انگیزه با تبلیغات مناسب ،فضاسازی شهر و اجرای برنامه های خلاقانه توسط کلیه دستگاه های اجرایی زمینه حضور حداکثری را فراهم نمایند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات لازم در خصوص هماهنگی و برنامه برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان صورت پذیرد.

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :