فرماندار شهرستان نایین :در راستای تحقق شعار سال کارگروه ویژه در خصوص شناسایی ، اولویت بندی و حمایت از طرح های دانش بنیان در شهرستان تشکیل خواهد شد

جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی ،سلامت ،زنان و خانواده شهرستان نایین در روز سه شنبه مورخ ۳۰ فروردین ماه  با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای کارگروه در محل فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه فرماندار شهرستان نایین با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید ،دانش […]

جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی ،سلامت ،زنان و خانواده شهرستان نایین در روز سه شنبه مورخ ۳۰ فروردین ماه  با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای کارگروه در محل فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه فرماندار شهرستان نایین با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرینی عنوان نمود:در راستای اینکه بتوانیم شعار سال را عملی کنیم و این شعار بر روی کاغذ باقی نماند مهمترین موضوع در سطح شهرستان ایجاد همدلی و هم افزایی ما بین صاحبان صنایع،دانشگاه ها ،آمورش و پرورش و مراکز علمی و فنی حرفه ای می باشد که در این زمینه همچنین باید نهایت سعی و تلاش در جذب اعتبارات برای مشاغل صورت پذیرد.

 فیروزی افزود: مشکلات اصلی کشور با افزایش تولید و اشتغال زایی و رفع موانع تولید حل خواهد شد که در این راستا نیز باید در صدور مجوز ها و استعلامات با سرعت عمل و دقت زمینه سرمایه گذاری را فراهم نماییم و همزمان طرح های دانش بنیان نیز در اواویت سرمایه گذاری قرار گیرد.

فرماندار شهرستان نایین همچنین وجود مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین را یک ظرفیت خوب در حمایت از طرح های دانش بنیان دانست و خاطر نشان کارد باید با تشکیل کارگروه ویژه در خصوص شناسایی و اولویت بندی و حمایت از طرح های دانش بنیان در شهرستان شرایط تحقق شعار سال را فراهم نماییم.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین در خصوص آشنایی با بیماری سرخک و راهکارهای پیشگیری از این بیماری به ارایه مطالبی پرداخت .

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پانزده =