فرماندار شهرستان نایین :در راستای تحقق شعار سال کارگروه ویژه در خصوص شناسایی ، اولویت بندی و حمایت از طرح های دانش بنیان در شهرستان تشکیل خواهد شد

جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی ،سلامت ،زنان و خانواده شهرستان نایین در روز سه شنبه مورخ ۳۰ فروردین ماه  با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای کارگروه در محل فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه فرماندار شهرستان نایین با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید ،دانش […]

جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی ،سلامت ،زنان و خانواده شهرستان نایین در روز سه شنبه مورخ ۳۰ فروردین ماه  با حضور فرماندار شهرستان نایین و اعضای کارگروه در محل فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه فرماندار شهرستان نایین با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید ،دانش بنیان و اشتغال آفرینی عنوان نمود:در راستای اینکه بتوانیم شعار سال را عملی کنیم و این شعار بر روی کاغذ باقی نماند مهمترین موضوع در سطح شهرستان ایجاد همدلی و هم افزایی ما بین صاحبان صنایع،دانشگاه ها ،آمورش و پرورش و مراکز علمی و فنی حرفه ای می باشد که در این زمینه همچنین باید نهایت سعی و تلاش در جذب اعتبارات برای مشاغل صورت پذیرد.

 فیروزی افزود: مشکلات اصلی کشور با افزایش تولید و اشتغال زایی و رفع موانع تولید حل خواهد شد که در این راستا نیز باید در صدور مجوز ها و استعلامات با سرعت عمل و دقت زمینه سرمایه گذاری را فراهم نماییم و همزمان طرح های دانش بنیان نیز در اواویت سرمایه گذاری قرار گیرد.

فرماندار شهرستان نایین همچنین وجود مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین را یک ظرفیت خوب در حمایت از طرح های دانش بنیان دانست و خاطر نشان کارد باید با تشکیل کارگروه ویژه در خصوص شناسایی و اولویت بندی و حمایت از طرح های دانش بنیان در شهرستان شرایط تحقق شعار سال را فراهم نماییم.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین در خصوص آشنایی با بیماری سرخک و راهکارهای پیشگیری از این بیماری به ارایه مطالبی پرداخت .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :