آیین تکریم و معارفه بخشدار انارک برگزار شد

 با حضور محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین، رئیس اداره اطلاعات این شهرستان، ائمه جماعت شهر انارک و روستای چوپانان، شهردار انارک، اعضای شورای اسلامی شهر انارک دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای چوپانان و تعدادی از مسئولین و اهالی این شهر و کارشناسان فرمانداری نایین، محمد علی پیله ور به عنوان بخشدار انارک معرفی و […]

 با حضور محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین، رئیس اداره اطلاعات این شهرستان، ائمه جماعت شهر انارک و روستای چوپانان، شهردار انارک، اعضای شورای اسلامی شهر انارک دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای چوپانان و تعدادی از مسئولین و اهالی این شهر و کارشناسان فرمانداری نایین، محمد علی پیله ور به عنوان بخشدار انارک معرفی و از خدمات و زحمات محمد سلمان تقدیر گردید.

فرماندار شهرستان نایین در آیین تکریم و معارفه بخشدار انارک عنوان نمود: ضمن تبریک میلاد با سعادت امام حسن مجتبی علیه السلام ، انتصاب و معارفه آقای پیله‌ور که در چنین روزی برگزار می گردد را به فال نیک گرفته و امیدواریم ایشان به تأسی از امام حسن مجتبی علیه السلام و ائمه اطهار خدمتگزار خوبی برای مردم انارک باشد.

 وی اظهار داشت: ما در دورانی مسئولیت را پذیرفته‌ایم که افتخارمان این است با روحیه جهادی و انقلابی به مردم خدمت کنیم و در دولت سید محرومان، سید انقلابی و دلسوز حضرت آیت الله رئیسی سکان امور را به دست گرفته‌ایم  که انشاا… خداوند کلیه خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در خدمت رسانی به مردم توفیق عنایت فرماید .

فرماندار شهرستان نایین خاطرنشان کرد: خدمت در کویر خدمت بزرگی است چرا که هر چراغی که در کویر روشن بماند خدمت به امنیت کشور می باشد همچنین خدمت در بخش انارک به عنوان قسمتی از مسیر طریق الرضا که میزبان زائرین امام رضا علیه السلام نیز می باشد خدمتی مضاعف محسوب می شود .

وی ادامه داد:بخش انارک دارای ویژگی های خاصی می باشد از جمله یکی از مهمترین ویژگی های این بخش وجود روستای بسیار زیبا و خشتی چوپانان که به عنوان منظم ترین روستای خشتی جهان شناخته می‌شود که این وظیفه بخشدار است که به صورت ویژه به امور این روستا رسیدگی نماید . وحدت و یکپارچگی مردم انارک و نقش پررنگ خیرین محترم در این بخش مثال‌زدنی است. این بخش به موزه معدنی ایران معروف است و باید با استفاده از این ویژگی ها و ظرفیت ها علاوه بر ایجاد اشتغال و جلوگیری از مهاجرت ضمن ارتقاء امنیت کویر در راستای توسعه گردشگری با کمک انارکی های محترم گام برداریم. در حال حاضر صنعت توریسم یکی از پردرآمدترین و پاک‌ترین صنعت ها است که با وجود ظرفیت هایی که در بخش انارک وجود دارد باید نسبت به معرفی این بخش و پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری و تاریخی آن بتوانیم در رونق این صنعت بیش از پیش کوشش نماییم.

 فیروزی در پایان گفت: چند توصیه به بخشدار محترم دارم ، ارتباط با نماینده محترم و مسئولین شهرستان و استان برای پیگیری مشکلات بخش ، ارتباط با مردم، متنفذین و خیرین بخش انارک ،تسهیل در امور مردم و پیگیری تسهیل در صدور مجوزهای مورد نیاز در ابعاد مختلف برای توسعه این بخش.

 شایان ذکر است محمد علی پیله ور بخشدار جدید انارک نیز در قسمتی از این جلسه عنوان نمود :اینجانب حدود ۶ سال سابقه فعالیت در بخشداری انارک را در کارنامه دارم و همچنین با توجه به سابقه فعالیت ۱۳ ساله در اداره فنی و امور عمرانی فرمانداری از ظرفیت ها و پتانسیل ها و مشکلات این بخش شناخت کافی دارم و امیدوارم بتوانم با همراهی و همدلی مردم و مسئولین در دولت مردمی حضرت آیت الله رئیسی گام های مثبت و خوبی در راستای توسعه و تحول این بخش بردارم .همچنین محمد سلمان بخشدار سابق بخش انارک نیز در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان و مردم بخش انارک برای آقای پیله‌ور آرزوی توفیق نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :