فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود : لزوم نگاه ویژه تامین اجتماعی استان اصفهان به مباحث بیمه قالی بافی،افزایش سهمیه بیمه کارگری و همراهی در حوزه صنعت

سرپرست تامین اجتماعی شعبه نایین معرفی گردید

با حضور محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین و آقایی معاون منابع بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان ، حسین محسنی به عنوان سرپرست تامین اجتماعی شعبه نایین معرفی گردید . فرماندار شهرستان نایین در آیین تکریم و معارفه سرپرست تامین اجتماعی این شهرستان عنوان نمود : ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات […]

با حضور محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین و آقایی معاون منابع بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان ، حسین محسنی به عنوان سرپرست تامین اجتماعی شعبه نایین معرفی گردید .

فرماندار شهرستان نایین در آیین تکریم و معارفه سرپرست تامین اجتماعی این شهرستان عنوان نمود : ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات آقای ثابتی به آقای محسنی تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت می نماییم.

فیروزی افزود: سرکار خانم آزاد نماینده محترم پس از اینکه آقای ثابتی به افتخار بازنشستگی نایل آمدند، نسبت به بومی گزینی و استفاده از نیروی بومی در شعبه نایین تاکید داشتند که سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان نیز با انتصاب آقای محسنی به این مهم جامه عمل پوشاندند.

فرماندار شهرستان نایین اظهار داشت: ما در سه حوزه بیمه قالی بافی،افزایش سهمیه بیمه کارگری و همچنین در حوزه صنعت خواستار نگاه ویژه سازمان تامین اجتماعی استان به شهرستان نایین می باشیم و همچنین در این راستا آقای محسنی نیز باید ضمن اهتمام ویژه همراهی لازم را با واحدهای صنعتی داشته باشند و انشاا… با همراهی و همدلی کمک کنیم شهر پویا و زنده بماند که مطمئناً یکی از حلقه های مهم و اساسی این پویایی تامین اجتماعی خواهد بود .

فیروزی در پایان با اشاره به وجود درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان نایین بر لزوم تقویت درمانگاه تامین اجتماعی نایین و ارائه خدمات درمانی بیشتر به افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی تاکید نمود.

آقایی معاون منابع بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان نیز در ادامه این جلسه عنوان نمود: همواره سعی نموده ایم در بخش صنعت همراهی داشته باشیم چرا که اشتغال برای تامین اجتماعی بسیار مهم است و ما در اصل با کارفرما شریک هستیم و همراهی لازم را در تقسیط حق بیمه و کمک های مورد نیاز به کارفرمایان داشته‌ایم. وی افزود نایین مهد قالیبافی است و بحث بیمه قالیبافان در این شهرستان باید تقویت شود ، همچنین در بحث کارگران ساختمانی علی‌رغم اینکه متاسفانه برخی افراد فاقد شرایط اقدام به استفاده از این بیمه نموده اند و بسیاری از کارگان محق بیمه، متاسفانه نتوانسته اند تحت پوشش قرار گیرند در این زمینه بازنگری اساسی صورت خواهد پذیرفت .وی در پایان از خدمات آقای ثابتی تقدیر و برای آقای محسنی آرزوی توفیق نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۱ خرداد ۱۴۰۲

دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای، شرکت نفت ناحیه نایین و امور برق شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این ادارات به بررسی عملکرد ادارات و روندخدمت رسانی به مردم پرداخت.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

دکتر چاووشی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین دیدار نمود. در این دیدار در خصوص خدمات رسانی به جامعه هدف و تحت پوششین بهزیستی بحث و تبادل نظر گردید. در ادامه نشست هم اندیشی با حضور فرماندار شهرستان نایین ،مدیرکل بهزیستی استان،رییس بهزیستی شهرستان و مدیران عامل و مسئولین فنی […]

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان با رییس و پرسنل این اداره دیدار نمود. دکتر کریمی ضمن تقدیر از خدمات بنیاد شهید نایین بر استمرار خدمت رسانی مناسب به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تاکید نمود. 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =