فرماندار شهرستان نایین تاکید نمود : لزوم نگاه ویژه تامین اجتماعی استان اصفهان به مباحث بیمه قالی بافی،افزایش سهمیه بیمه کارگری و همراهی در حوزه صنعت

سرپرست تامین اجتماعی شعبه نایین معرفی گردید

با حضور محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین و آقایی معاون منابع بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان ، حسین محسنی به عنوان سرپرست تامین اجتماعی شعبه نایین معرفی گردید . فرماندار شهرستان نایین در آیین تکریم و معارفه سرپرست تامین اجتماعی این شهرستان عنوان نمود : ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات […]

با حضور محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین و آقایی معاون منابع بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان ، حسین محسنی به عنوان سرپرست تامین اجتماعی شعبه نایین معرفی گردید .

فرماندار شهرستان نایین در آیین تکریم و معارفه سرپرست تامین اجتماعی این شهرستان عنوان نمود : ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و زحمات آقای ثابتی به آقای محسنی تبریک عرض نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت می نماییم.

فیروزی افزود: سرکار خانم آزاد نماینده محترم پس از اینکه آقای ثابتی به افتخار بازنشستگی نایل آمدند، نسبت به بومی گزینی و استفاده از نیروی بومی در شعبه نایین تاکید داشتند که سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان نیز با انتصاب آقای محسنی به این مهم جامه عمل پوشاندند.

فرماندار شهرستان نایین اظهار داشت: ما در سه حوزه بیمه قالی بافی،افزایش سهمیه بیمه کارگری و همچنین در حوزه صنعت خواستار نگاه ویژه سازمان تامین اجتماعی استان به شهرستان نایین می باشیم و همچنین در این راستا آقای محسنی نیز باید ضمن اهتمام ویژه همراهی لازم را با واحدهای صنعتی داشته باشند و انشاا… با همراهی و همدلی کمک کنیم شهر پویا و زنده بماند که مطمئناً یکی از حلقه های مهم و اساسی این پویایی تامین اجتماعی خواهد بود .

فیروزی در پایان با اشاره به وجود درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان نایین بر لزوم تقویت درمانگاه تامین اجتماعی نایین و ارائه خدمات درمانی بیشتر به افراد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی تاکید نمود.

آقایی معاون منابع بیمه‌ای اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان نیز در ادامه این جلسه عنوان نمود: همواره سعی نموده ایم در بخش صنعت همراهی داشته باشیم چرا که اشتغال برای تامین اجتماعی بسیار مهم است و ما در اصل با کارفرما شریک هستیم و همراهی لازم را در تقسیط حق بیمه و کمک های مورد نیاز به کارفرمایان داشته‌ایم. وی افزود نایین مهد قالیبافی است و بحث بیمه قالیبافان در این شهرستان باید تقویت شود ، همچنین در بحث کارگران ساختمانی علی‌رغم اینکه متاسفانه برخی افراد فاقد شرایط اقدام به استفاده از این بیمه نموده اند و بسیاری از کارگان محق بیمه، متاسفانه نتوانسته اند تحت پوشش قرار گیرند در این زمینه بازنگری اساسی صورت خواهد پذیرفت .وی در پایان از خدمات آقای ثابتی تقدیر و برای آقای محسنی آرزوی توفیق نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱

با حضور حجت الاسلام والمسلمین مطهرخو امام جمعه نایین ،فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین و تعدادی از مسئولین شهرستان نایین پایگاه های مقاومت بسیج شهید قاسم سلیمانی شرکت گلوله های سرامیکی شهرستان نایین ،شهید برونسی شرکت آراد فن شهرستان نایین و پایگاه مقاومت بسیج شهید جهان آرا انجمن صنفی کارگران شهرستان […]

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :