با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان نایین،ستاد اسکان مسافرین نوروزی افتتاح گردید

با حضور محسن فیروزی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، حسن شفیعی شهردار نایین، سرپرست آموزش و پرورش نایین و تعدادی از مسئولین ستاد اسکان شهرستان نایین افتتاح گردید. سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در حاشیه این مراسم عنوان نمود:ایجاد و راه اندازی ستاد اسکان کار بسیار خوبی است که چند سالی است در خدمت رسانی به مسافران […]

با حضور محسن فیروزی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، حسن شفیعی شهردار نایین، سرپرست آموزش و پرورش نایین و تعدادی از مسئولین ستاد اسکان شهرستان نایین افتتاح گردید.

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در حاشیه این مراسم عنوان نمود:ایجاد و راه اندازی ستاد اسکان کار بسیار خوبی است که چند سالی است در خدمت رسانی به مسافران نقش بسیار مهمی دارد و از چند وجه بسیار قابل اهمیت است. یکی اینکه مسافرانی که نیاز به یک مکان مناسب برای اسکان و استراحت دارند به ستاد اسکان مراجعه می‌کنند.
موضوع دیگر خدمت با کیفیت ارزان است که توسط ستاد اسکان انجام می‌شود . فیروزی افزود از دیگر مزایای اسکان مسافرین عزیز در مدارس، احساس امنیتی است که برای مسافر بسیار حائز اهمیت است. همچنین شهرستان نایین خدمتی بالاتر را انجام می دهد و آن پذیرایی و میزبانی زائران امام رضا علیه السلام است که به واسطه قرار گرفتن شهرستان در مسیر طریق الرضا، از بعد معنوی نیز قابل اهمیت و خدمتی مقدس محسوب می شود.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در پایان از مدیریت، معاونین و پرسنل آموزش و پرورش شهرستان نایین که دخیل در امر خدمت رسانی به مسافرین نوروزی هستند نیز تقدیر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =