با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان نایین،ستاد اسکان مسافرین نوروزی افتتاح گردید

با حضور محسن فیروزی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، حسن شفیعی شهردار نایین، سرپرست آموزش و پرورش نایین و تعدادی از مسئولین ستاد اسکان شهرستان نایین افتتاح گردید. سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در حاشیه این مراسم عنوان نمود:ایجاد و راه اندازی ستاد اسکان کار بسیار خوبی است که چند سالی است در خدمت رسانی به مسافران […]

با حضور محسن فیروزی سرپرست فرمانداری شهرستان نایین، حسن شفیعی شهردار نایین، سرپرست آموزش و پرورش نایین و تعدادی از مسئولین ستاد اسکان شهرستان نایین افتتاح گردید.

سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در حاشیه این مراسم عنوان نمود:ایجاد و راه اندازی ستاد اسکان کار بسیار خوبی است که چند سالی است در خدمت رسانی به مسافران نقش بسیار مهمی دارد و از چند وجه بسیار قابل اهمیت است. یکی اینکه مسافرانی که نیاز به یک مکان مناسب برای اسکان و استراحت دارند به ستاد اسکان مراجعه می‌کنند.
موضوع دیگر خدمت با کیفیت ارزان است که توسط ستاد اسکان انجام می‌شود . فیروزی افزود از دیگر مزایای اسکان مسافرین عزیز در مدارس، احساس امنیتی است که برای مسافر بسیار حائز اهمیت است. همچنین شهرستان نایین خدمتی بالاتر را انجام می دهد و آن پذیرایی و میزبانی زائران امام رضا علیه السلام است که به واسطه قرار گرفتن شهرستان در مسیر طریق الرضا، از بعد معنوی نیز قابل اهمیت و خدمتی مقدس محسوب می شود.
سرپرست فرمانداری شهرستان نایین در پایان از مدیریت، معاونین و پرسنل آموزش و پرورش شهرستان نایین که دخیل در امر خدمت رسانی به مسافرین نوروزی هستند نیز تقدیر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :