با حضور فرماندار شهرستان نایین صورت پذیرفت :آیین کلنگ زنی احداث آب انبار خیر ساز در شهر انارک

آیین کلنگ زنی احداث آب انبار خیر ساز شهر انارک با حضور فرماندار شهرستان نایین ،بخشدار انارک ،شهردار انارک ،امام جماعت این شهر ،نماینده فرماندهی انتظامی شهرستان و تعدادی از اهالی این شهر برگزار گردید. مهندس نصرتی در حاشیه این مراسم عنوان نمود :مردم با فرهنگ شهر انارک همواره در امور خیر پیشقدم بوده اند […]

آیین کلنگ زنی احداث آب انبار خیر ساز شهر انارک با حضور فرماندار شهرستان نایین ،بخشدار انارک ،شهردار انارک ،امام جماعت این شهر ،نماینده فرماندهی انتظامی شهرستان و تعدادی از اهالی این شهر برگزار گردید.

مهندس نصرتی در حاشیه این مراسم عنوان نمود :مردم با فرهنگ شهر انارک همواره در امور خیر پیشقدم بوده اند و با توجه به اینکه بسیاری از انارکی ها مقیم سایر شهر های کشور و حتی خارج از کشور اهمیت خاصی برای زادگاه خود قایل می باشند باید از ظرفیت این عزیزان برای آبادانی و توسعه هر چه بیشتر این شهر زیبا استفاده نمود.فرماندار شهرستان نایین در ادامه  از اقدام خداپسندانه خانواده برادران انارکی نیز که هزینه ساخت این آب انبار را تقبل نموده اند تشکر نمود.

شایان ذکر است این آب انبار با گنجایش ۱۷۰۰ متر مکعب آب و با هزینه ای حدود ۲ میلیارد تومان، توسط خانواده مرحوم محمد علی برادران انارکی احداث خواهد شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :