بازدید فرماندار شهرستان نایین از مدارس محمدیه

با عنایت به برگزاری میز خدمت در هفته گذشته در محله محمدیه و درخواست اهالی محترم این محله مبنی بر نیاز مبرم مدارس این محله به بازسازی و مقاوم‌سازی‌ و تجهیز این مدارس، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، شهریاری سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نایین و معاون مدیریت آموزش و پرورش از مدارس محله […]

با عنایت به برگزاری میز خدمت در هفته گذشته در محله محمدیه و درخواست اهالی محترم این محله مبنی بر نیاز مبرم مدارس این محله به بازسازی و مقاوم‌سازی‌ و تجهیز این مدارس، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، شهریاری سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نایین و معاون مدیریت آموزش و پرورش از مدارس محله محمدیه بازدید نمودند.
مهندس نصرتی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه از لحاظ تجهیزات مدارس محمدیه به نسبت از امکانات حداقلی برخوردار می باشند عنوان نمود:به لحاظ ساختمان کلیه مدارس محمدیه فرسوده و نیاز مبرم به نوسازی و مقاوم‌سازی دارند.

فرماندار شهرستان نایین در پایان افزود :باید از ظرفیت خیرین و بنیاد برکت و سازمان نوسازی مدارس برای ساخت مدارس جدید و یا یک مجتمع آموزشی متمرکز در محله محمدیه استفاده کرد چرا که به واقع در این زمینه محله محمدیه مغفول مانده و باید دانش آموزان محمدیه از مکانی مناسب و درخور برای تحصیل برخوردار گردند.

شایان ذکر است در پی این بازدید مقرر گردید مدیریت آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت خیرین و همچنین درخواست از اداره کل آموزش و پرورش استان و پیگیری از طریق نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری در راستای تامین برخی تجهیزات مورد نیاز ، ساخت سرویس بهداشتی در یکی از مدارس و همچنین آسفالت محوطه و حیاط مدارسی که نیاز به آسفالت دارند اقدام نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :