بازدید فرماندار شهرستان نایین از مدارس محمدیه

با عنایت به برگزاری میز خدمت در هفته گذشته در محله محمدیه و درخواست اهالی محترم این محله مبنی بر نیاز مبرم مدارس این محله به بازسازی و مقاوم‌سازی‌ و تجهیز این مدارس، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، شهریاری سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نایین و معاون مدیریت آموزش و پرورش از مدارس محله […]

با عنایت به برگزاری میز خدمت در هفته گذشته در محله محمدیه و درخواست اهالی محترم این محله مبنی بر نیاز مبرم مدارس این محله به بازسازی و مقاوم‌سازی‌ و تجهیز این مدارس، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، شهریاری سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نایین و معاون مدیریت آموزش و پرورش از مدارس محله محمدیه بازدید نمودند.
مهندس نصرتی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه از لحاظ تجهیزات مدارس محمدیه به نسبت از امکانات حداقلی برخوردار می باشند عنوان نمود:به لحاظ ساختمان کلیه مدارس محمدیه فرسوده و نیاز مبرم به نوسازی و مقاوم‌سازی دارند.

فرماندار شهرستان نایین در پایان افزود :باید از ظرفیت خیرین و بنیاد برکت و سازمان نوسازی مدارس برای ساخت مدارس جدید و یا یک مجتمع آموزشی متمرکز در محله محمدیه استفاده کرد چرا که به واقع در این زمینه محله محمدیه مغفول مانده و باید دانش آموزان محمدیه از مکانی مناسب و درخور برای تحصیل برخوردار گردند.

شایان ذکر است در پی این بازدید مقرر گردید مدیریت آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت خیرین و همچنین درخواست از اداره کل آموزش و پرورش استان و پیگیری از طریق نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری در راستای تامین برخی تجهیزات مورد نیاز ، ساخت سرویس بهداشتی در یکی از مدارس و همچنین آسفالت محوطه و حیاط مدارسی که نیاز به آسفالت دارند اقدام نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 7 =