بازدید فرماندار شهرستان نایین از مدارس محمدیه

با عنایت به برگزاری میز خدمت در هفته گذشته در محله محمدیه و درخواست اهالی محترم این محله مبنی بر نیاز مبرم مدارس این محله به بازسازی و مقاوم‌سازی‌ و تجهیز این مدارس، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، شهریاری سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نایین و معاون مدیریت آموزش و پرورش از مدارس محله […]

با عنایت به برگزاری میز خدمت در هفته گذشته در محله محمدیه و درخواست اهالی محترم این محله مبنی بر نیاز مبرم مدارس این محله به بازسازی و مقاوم‌سازی‌ و تجهیز این مدارس، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، شهریاری سرپرست آموزش و پرورش شهرستان نایین و معاون مدیریت آموزش و پرورش از مدارس محله محمدیه بازدید نمودند.
مهندس نصرتی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه از لحاظ تجهیزات مدارس محمدیه به نسبت از امکانات حداقلی برخوردار می باشند عنوان نمود:به لحاظ ساختمان کلیه مدارس محمدیه فرسوده و نیاز مبرم به نوسازی و مقاوم‌سازی دارند.

فرماندار شهرستان نایین در پایان افزود :باید از ظرفیت خیرین و بنیاد برکت و سازمان نوسازی مدارس برای ساخت مدارس جدید و یا یک مجتمع آموزشی متمرکز در محله محمدیه استفاده کرد چرا که به واقع در این زمینه محله محمدیه مغفول مانده و باید دانش آموزان محمدیه از مکانی مناسب و درخور برای تحصیل برخوردار گردند.

شایان ذکر است در پی این بازدید مقرر گردید مدیریت آموزش و پرورش با استفاده از ظرفیت خیرین و همچنین درخواست از اداره کل آموزش و پرورش استان و پیگیری از طریق نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری در راستای تامین برخی تجهیزات مورد نیاز ، ساخت سرویس بهداشتی در یکی از مدارس و همچنین آسفالت محوطه و حیاط مدارسی که نیاز به آسفالت دارند اقدام نماید.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =