سرپرست شرکت پخش فرآورده های نفتی نایین معرفی شد

در مراسمی با حضور مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین و مهندس گیتی منش مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از خدمات مهندس علیرضا کوچیان مدیر سابق این مجموعه تقدیر و مهندس منصور پور محمدی به عنوان سرپرست شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه نایین معرفی گردید. مهندس نصرتی در این مراسم با […]

در مراسمی با حضور مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین و مهندس گیتی منش مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از خدمات مهندس علیرضا کوچیان مدیر سابق این مجموعه تقدیر و مهندس منصور پور محمدی به عنوان سرپرست شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه نایین معرفی گردید.

مهندس نصرتی در این مراسم با اشاره به اهمیت فعالیت شرکت پخش فرآورده های نفتی نایین با توجه به وسعت شهرستان نایین از خدمات مهندس کوچیان در طول دوران فعالیت در شهرستان نایین تقدیر و انتصاب وی به عنوان سرپرست شرکت پخش فرآورده های نفتی کاشان را تبریک گفت و برای مهندس پور محمدی آرزوی توفیق نمود. فرماندار شهرستان نایین همچنین بر ضرورت پیشگیری از قاچاق سوخت نیز تاکید نمود .

مهندس گیتی منش نیز در ادامه این مراسم با اشاره به سوابق ارزنده مهندس پور محمدی ایشان را فردی لایق و دارای تجربه دانست و همچنین از زحمات مهندس کوچیان تقدیر نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =