معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نایین :تمامی ارکان نظام در موضوع اجرای قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت نقش دارند

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. میرزابیکی نایینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه عنوان نمود: با توجه به ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و وظایف دستگاه ها و ارگانها و همچنین […]

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.

میرزابیکی نایینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه عنوان نمود: با توجه به ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و وظایف دستگاه ها و ارگانها و همچنین مشوق هایی که این قانون مشخص نموده باید کلیه ارکان نظام ضمن بهبود معیشت مردم در راستای اجرایی و عملیاتی شدن این قانون از تمام ظرفیت خود استفاده نمایند. میرزابیکی نایینی افزود :ارکان هرحکومت عبارتند از  سرزمین ،جمعیت و حاکمیت که وجود جمعیت جوان در افزایش قدرت کشور در ابعاد ،سیاسی ،اقتصادی ،نظامی و … موثر بوده و باید ازدواج جوانان تسهیل و با فرزند آوری بیشتر از پیری عمومی جمعیت جلوگیری گردد.

وی ادامه داد :در سال های گذشته مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)با دقت و هوشیاری بر لزوم فرزند آوری و افزایش جمعیت خصوصا حفظ جمعیت جوان کشور بعنوان مولفه مهم قدرت و همچنین تاکید بر اصلاح رویه غلط کنترل موالید در گذشته، که منجر به تحدید نسل گردیده به کرات اشاره فرموده اند.که خوشبختانه اخیرا قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در مجلس محترم تصویب و ابلاغ گردیده که امیدواریم با هماهنگی کلیه قوا و ارکان مختلف نظام خصوصا تمامی دستگاه های اداری ،اجرایی و نهاد های محترم انقلابی ضمن کاهش مشکلات اقتصادی با عملیاتی نمودن قانون موصوف که به صورت آزمایشی در طی هفت سال اجرا می گردد ، زمینه فرزند آوری و افزایش جمعیت فراهم گردد.

معاون فرماندار شهرستان نایین در پایان از کلیه مدیران و روسای دستگاه ها و ادارت خواست با مطالعه کلیه مواد این قانون خصوصا اشراف کامل به مواد مرتبط به اداره و دستگاه متبوع خود با تبلیغات موثر و مفید قانون مذکور، مشوق های آن را به سمع و نظر مردم برسانند.

احمد قاسمی رییس دادگستری شهرستان نایین نیز در این جلسه ضمن تبیین قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت عنوان نمود : جمعیت و نیروی انسانی از مهمترین مولفه های قدرت هرکشور می باشد که لازم است در جلسه بعدی دستگاه های اجرایی و نهاد ها مد نظر قانون ،نقطه نظرات کارشناسی خود و ظرفیت سنجی در اجرای هر چه بهتر قانون و یا موانع و مشکلات احتمالی را به جلسه ارایه نمایند.

شایان ذکر است در ادامه جلسه سایر اعضا به بیان نقطه نظرات خود در این خصوص پرداختند و تصمیماتی برای اجرای هر چه بهتر این قانون اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =