معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نایین :تمامی ارکان نظام در موضوع اجرای قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت نقش دارند

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. میرزابیکی نایینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه عنوان نمود: با توجه به ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و وظایف دستگاه ها و ارگانها و همچنین […]

جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان نایین به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید.

میرزابیکی نایینی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه عنوان نمود: با توجه به ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و وظایف دستگاه ها و ارگانها و همچنین مشوق هایی که این قانون مشخص نموده باید کلیه ارکان نظام ضمن بهبود معیشت مردم در راستای اجرایی و عملیاتی شدن این قانون از تمام ظرفیت خود استفاده نمایند. میرزابیکی نایینی افزود :ارکان هرحکومت عبارتند از  سرزمین ،جمعیت و حاکمیت که وجود جمعیت جوان در افزایش قدرت کشور در ابعاد ،سیاسی ،اقتصادی ،نظامی و … موثر بوده و باید ازدواج جوانان تسهیل و با فرزند آوری بیشتر از پیری عمومی جمعیت جلوگیری گردد.

وی ادامه داد :در سال های گذشته مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)با دقت و هوشیاری بر لزوم فرزند آوری و افزایش جمعیت خصوصا حفظ جمعیت جوان کشور بعنوان مولفه مهم قدرت و همچنین تاکید بر اصلاح رویه غلط کنترل موالید در گذشته، که منجر به تحدید نسل گردیده به کرات اشاره فرموده اند.که خوشبختانه اخیرا قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در مجلس محترم تصویب و ابلاغ گردیده که امیدواریم با هماهنگی کلیه قوا و ارکان مختلف نظام خصوصا تمامی دستگاه های اداری ،اجرایی و نهاد های محترم انقلابی ضمن کاهش مشکلات اقتصادی با عملیاتی نمودن قانون موصوف که به صورت آزمایشی در طی هفت سال اجرا می گردد ، زمینه فرزند آوری و افزایش جمعیت فراهم گردد.

معاون فرماندار شهرستان نایین در پایان از کلیه مدیران و روسای دستگاه ها و ادارت خواست با مطالعه کلیه مواد این قانون خصوصا اشراف کامل به مواد مرتبط به اداره و دستگاه متبوع خود با تبلیغات موثر و مفید قانون مذکور، مشوق های آن را به سمع و نظر مردم برسانند.

احمد قاسمی رییس دادگستری شهرستان نایین نیز در این جلسه ضمن تبیین قانون حمایت از خانواده و طرح جوانی جمعیت عنوان نمود : جمعیت و نیروی انسانی از مهمترین مولفه های قدرت هرکشور می باشد که لازم است در جلسه بعدی دستگاه های اجرایی و نهاد ها مد نظر قانون ،نقطه نظرات کارشناسی خود و ظرفیت سنجی در اجرای هر چه بهتر قانون و یا موانع و مشکلات احتمالی را به جلسه ارایه نمایند.

شایان ذکر است در ادامه جلسه سایر اعضا به بیان نقطه نظرات خود در این خصوص پرداختند و تصمیماتی برای اجرای هر چه بهتر این قانون اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :