سرپرست جدید مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نایین معرفی شد

در آیینی با حضور میرزابیکی نایینی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نایین، مهندس افیونی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، مهندس آزاد دبیر کارگروه آبخیزداری کشور، رییس دفتر نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان از خدمات […]

در آیینی با حضور میرزابیکی نایینی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نایین، مهندس افیونی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، مهندس آزاد دبیر کارگروه آبخیزداری کشور، رییس دفتر نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان از خدمات آقای مرتضی مهدوی فرد که به درجه بازنشستگی نائل آمدند تقدیر و آقای مهندس حسن رستمی بعنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نایین معرفی گردید.

معاون فرماندار شهرستان نایین در این مراسم عنوان نمود: حوزه وظایف و خدمات جهاد کشاورزی بسیار گسترده و مستقیما با سفره مردم در ارتیاط می باشد که در این راستا خصوصا در حوزه نهاده های دامی پیگیری های مکرری از سوی سرکارخانم دکتر آزاد انجام گردیده که در رفع مشکل دامداران شهرستان بسیار موثر بوده است .

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات آقای مهدوی فرد سرپرست سابق جهاد کشاورزی برای سرپرست جدید این مدیریت آرزوی موفقیت نمود.

مهندس افیونی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان نیز در این جلسه عنوان نمود از زحمات آقای مهدوی فرد که علیرغم میل باطنی در این چند ماه پایانی خدمت این مسئولیت را بر عهده گرفتند قدردانی می نماییم که انشاا… خدمات ایشان توشه ای برای آخرت باشد. همچنین خرسندیم که آقای مهندس رستمی این مسئولیت را قبول نموده اند چراکه با شرایط فعلی قبول مسئولیت انگیزه ای جز خدمت به خلق نخواهد داشت.

معاون سازمان جهاد کشورزی استان اصفهان با اشاره به حضور آقای مهندس آزاد دبیر محترم کارگروه آبخیزداری کشور در این جلسه اظهار داشت: آقای مهندس آزاد جزء مفاخر در حوزه آبخیز داری در کشور می باشند که باید حتما از ظرفیت ها و توانمندی های ایشان در سطح شهرستان نایین استفاده شود.

وی افزود وظیفه تامین امنیت غذایی در دوران فعلی بر دوش وزارت جهاد کشاورزی است و این رسالت سنگین در شرایط اعمال تحریم های ظالمانه بسیار سخت و حساس می باشد.

همچنین حفظ آب و حفظ خاک بعنوان امور زیربنایی کشاورزی ازجمله مسائلی است که در وزارت جهاد کشاورزی مورد توجه ویژه قرار دارد.

مهندس افیونی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم آقای رستمی با همدلی و تعامل با نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار معزز و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان باتوکل بر خداوند در حوزه مسئولیت خود موفق عمل نمایند.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین، دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و رییس هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک عنوان نمود: مجموعا پس از بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیئت اجرایی، هیئت نظارت استان، هیئت نظارت مرکزی و شورای نگهبان و […]

۲ اسفند ۱۴۰۲

    در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد .  ۱ آقای  محمدمهدی  آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸  ۲ خانم  الهام  آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر […]

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =