سرپرست جدید مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نایین معرفی شد

در آیینی با حضور میرزابیکی نایینی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نایین، مهندس افیونی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، مهندس آزاد دبیر کارگروه آبخیزداری کشور، رییس دفتر نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان از خدمات […]

در آیینی با حضور میرزابیکی نایینی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان نایین، مهندس افیونی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، مهندس آزاد دبیر کارگروه آبخیزداری کشور، رییس دفتر نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولین شهرستان از خدمات آقای مرتضی مهدوی فرد که به درجه بازنشستگی نائل آمدند تقدیر و آقای مهندس حسن رستمی بعنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نایین معرفی گردید.

معاون فرماندار شهرستان نایین در این مراسم عنوان نمود: حوزه وظایف و خدمات جهاد کشاورزی بسیار گسترده و مستقیما با سفره مردم در ارتیاط می باشد که در این راستا خصوصا در حوزه نهاده های دامی پیگیری های مکرری از سوی سرکارخانم دکتر آزاد انجام گردیده که در رفع مشکل دامداران شهرستان بسیار موثر بوده است .

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات آقای مهدوی فرد سرپرست سابق جهاد کشاورزی برای سرپرست جدید این مدیریت آرزوی موفقیت نمود.

مهندس افیونی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان نیز در این جلسه عنوان نمود از زحمات آقای مهدوی فرد که علیرغم میل باطنی در این چند ماه پایانی خدمت این مسئولیت را بر عهده گرفتند قدردانی می نماییم که انشاا… خدمات ایشان توشه ای برای آخرت باشد. همچنین خرسندیم که آقای مهندس رستمی این مسئولیت را قبول نموده اند چراکه با شرایط فعلی قبول مسئولیت انگیزه ای جز خدمت به خلق نخواهد داشت.

معاون سازمان جهاد کشورزی استان اصفهان با اشاره به حضور آقای مهندس آزاد دبیر محترم کارگروه آبخیزداری کشور در این جلسه اظهار داشت: آقای مهندس آزاد جزء مفاخر در حوزه آبخیز داری در کشور می باشند که باید حتما از ظرفیت ها و توانمندی های ایشان در سطح شهرستان نایین استفاده شود.

وی افزود وظیفه تامین امنیت غذایی در دوران فعلی بر دوش وزارت جهاد کشاورزی است و این رسالت سنگین در شرایط اعمال تحریم های ظالمانه بسیار سخت و حساس می باشد.

همچنین حفظ آب و حفظ خاک بعنوان امور زیربنایی کشاورزی ازجمله مسائلی است که در وزارت جهاد کشاورزی مورد توجه ویژه قرار دارد.

مهندس افیونی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم آقای رستمی با همدلی و تعامل با نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، فرماندار معزز و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان باتوکل بر خداوند در حوزه مسئولیت خود موفق عمل نمایند.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =