به مناسبت هفته بسیج صورت پذیرفت : دیدار فرماندار شهرستان نایین با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین با همراهی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از پرسنل فرمانداری با حضور در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج نایین با سرهنگ دوم الیاسی دیدار و هفته بسیج را تبریک گفتند. فرماندار شهرستان نایین در این دیدار که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نایین و رییس اداره مخابرات […]

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین با همراهی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از پرسنل فرمانداری با حضور در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج نایین با سرهنگ دوم الیاسی دیدار و هفته بسیج را تبریک گفتند.

فرماندار شهرستان نایین در این دیدار که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نایین و رییس اداره مخابرات شهرستان نیز حضور داشتند با اشاره به فعالیت بسیج در تمامی زمینه ها عنوان نمود : در شهرستان نایین همواره از ظرفیت بسیج در عرصه های گوناگون استفاده شده و بسیج به عنوان یک شجره طیبه با استفاده از ظرفیت مردم در بسیاری از امور راهگشا و همراه با مجموعه اجرایی شهرستان در جهت خدمت رسانی به مردم و اعتلا و توسعه شهرستان گام برداشته است. فرماندار شهرستان نایین در پایان افزود امیدواریم بتوانیم بسیجی وار در میدان خدمت به مردم عمل کنیم و موجبات رضایت خلق و خالق را حاصل نماییم.

سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین نیز در این دیدار صمیمی ضمن تقدیر از فرماندارشهرستان نایین و مجموعه فرمانداری عنوان نمود: فرماندار محترم کلیه درخواست های بسیج را لبیک گفته اند و بسیج را در عرصه های گوناگون خدمت از کمک های مومنانه تا اجرای برنامه ها و پروژه های گوناگون یاری رسانده اند. سرهنگ الیاسی همچنین خاطر نشان کرد :در واقع اکثریت مردم عضو بسیج می باشند و با این ظرفیت می توان بسیاری از مشکلات را به همراهی مردم بر طرف نمود . وی همچنین گزارشی از اقدامات ناحیه مقاومت بسیج نایین ارایه نمود .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :