به مناسبت هفته بسیج صورت پذیرفت : دیدار فرماندار شهرستان نایین با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین با همراهی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از پرسنل فرمانداری با حضور در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج نایین با سرهنگ دوم الیاسی دیدار و هفته بسیج را تبریک گفتند. فرماندار شهرستان نایین در این دیدار که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نایین و رییس اداره مخابرات […]

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین با همراهی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از پرسنل فرمانداری با حضور در محل فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج نایین با سرهنگ دوم الیاسی دیدار و هفته بسیج را تبریک گفتند.

فرماندار شهرستان نایین در این دیدار که دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نایین و رییس اداره مخابرات شهرستان نیز حضور داشتند با اشاره به فعالیت بسیج در تمامی زمینه ها عنوان نمود : در شهرستان نایین همواره از ظرفیت بسیج در عرصه های گوناگون استفاده شده و بسیج به عنوان یک شجره طیبه با استفاده از ظرفیت مردم در بسیاری از امور راهگشا و همراه با مجموعه اجرایی شهرستان در جهت خدمت رسانی به مردم و اعتلا و توسعه شهرستان گام برداشته است. فرماندار شهرستان نایین در پایان افزود امیدواریم بتوانیم بسیجی وار در میدان خدمت به مردم عمل کنیم و موجبات رضایت خلق و خالق را حاصل نماییم.

سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین نیز در این دیدار صمیمی ضمن تقدیر از فرماندارشهرستان نایین و مجموعه فرمانداری عنوان نمود: فرماندار محترم کلیه درخواست های بسیج را لبیک گفته اند و بسیج را در عرصه های گوناگون خدمت از کمک های مومنانه تا اجرای برنامه ها و پروژه های گوناگون یاری رسانده اند. سرهنگ الیاسی همچنین خاطر نشان کرد :در واقع اکثریت مردم عضو بسیج می باشند و با این ظرفیت می توان بسیاری از مشکلات را به همراهی مردم بر طرف نمود . وی همچنین گزارشی از اقدامات ناحیه مقاومت بسیج نایین ارایه نمود .

برچسب ها :
مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۱ خرداد ۱۴۰۲

دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای، شرکت نفت ناحیه نایین و امور برق شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این ادارات به بررسی عملکرد ادارات و روندخدمت رسانی به مردم پرداخت.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

دکتر چاووشی مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین دیدار نمود. در این دیدار در خصوص خدمات رسانی به جامعه هدف و تحت پوششین بهزیستی بحث و تبادل نظر گردید. در ادامه نشست هم اندیشی با حضور فرماندار شهرستان نایین ،مدیرکل بهزیستی استان،رییس بهزیستی شهرستان و مدیران عامل و مسئولین فنی […]

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان با رییس و پرسنل این اداره دیدار نمود. دکتر کریمی ضمن تقدیر از خدمات بنیاد شهید نایین بر استمرار خدمت رسانی مناسب به خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تاکید نمود. 

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =