فرماندار شهرستان نایین از تشدید نظارت برنانوایی ها ، نحوه توزیع آرد و همچنین ساماندهی نانوایی های خانگی خبر داد

جلسه کارگروه کمیته فرعی گندم ،آرد و نان شهرستان نایین با حضور فرماندار این شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. محمد حسین نصرتی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج عنوان نمود امیدوارم توفیق داشته باشیم برای خدمت به خلق خدا جهاد گونه و بسیجی وار تلاش کنیم. مهندس […]


جلسه کارگروه کمیته فرعی گندم ،آرد و نان شهرستان نایین با حضور فرماندار این شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.
محمد حسین نصرتی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج عنوان نمود امیدوارم توفیق داشته باشیم برای خدمت به خلق خدا جهاد گونه و بسیجی وار تلاش کنیم.
مهندس نصرتی در ادامه خاطر نشان کرد: موضوع آرد یکی از مواردی است که باید به صورت جدی به آن ورود پیدا کرد چرا که بعضا با بی تدبیری ها مواجه می شود و با توجه به یارانه ای که دولت در این حوزه پرداخت می کند باید در زمینه توزیع آرد حق به حق دار برسد. متاسفانه بعضا مواردی از کم فروشی توسط برخی نانوایی ها گزارش می شود که در این زمینه باید نظارت را تشدید کنیم و اشد مجازات برای متخلفین در نظر گرفته شود. موضوع دیگری نیز که در زمینه نظارت به ما کمک می کند نصب سامانه پایش تصویری در نانوایی ها است که باید در اسرع وقت این موضوع اجرایی گردد و به صورت متمرکز نانوایی ها کنترل شوند.
فرماندار شهرستان نایین با اشاره به وجود نواقصی در سیستم توزیع آرد در شهرستان و سوء استفاده دلالان از این نحوه توزیع اظهار داشت در سیستم توزیع آرد باید تجدید نظر شود چرا که متاسفانه برخی آرد یارانه ای را در بازار آزاد بعضا تا ۵ برابر قیمت می فروشند که در این راستا واقعی کردن سهمیه آرد شهرستان و همچنین واقعی کردن سهمیه آرد نانوایی ها به صورت جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی در پایان گفت:یکی از موضوعات دیگر در شهرستان ساماندهی نانوایی های خانگی است چرا که اصول بهداشتی در برخی از نانوایی های خانگی رعایت نمی شود. همچنین گرانفروشی هایی نیز در اینگونه نانوایی ها مشاهده شده که در این راستا اداره صمت شهرستان موظف به ساماندهی نانوایی های خانگی می باشد و در صورت عدم همکاری از سوی نانوایی های خانگی برخورد قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.
شایان ذکر است در ابتدای جلسه کوهی رییس اداره صمت شهرستان نایین نیز در خصوص فعالیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه توزیع آرد و نظارت بر واحد های نانوایی توضیحاتی ارایه نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :