فرماندار شهرستان نایین از تشدید نظارت برنانوایی ها ، نحوه توزیع آرد و همچنین ساماندهی نانوایی های خانگی خبر داد

جلسه کارگروه کمیته فرعی گندم ،آرد و نان شهرستان نایین با حضور فرماندار این شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. محمد حسین نصرتی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج عنوان نمود امیدوارم توفیق داشته باشیم برای خدمت به خلق خدا جهاد گونه و بسیجی وار تلاش کنیم. مهندس […]


جلسه کارگروه کمیته فرعی گندم ،آرد و نان شهرستان نایین با حضور فرماندار این شهرستان و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.
محمد حسین نصرتی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج عنوان نمود امیدوارم توفیق داشته باشیم برای خدمت به خلق خدا جهاد گونه و بسیجی وار تلاش کنیم.
مهندس نصرتی در ادامه خاطر نشان کرد: موضوع آرد یکی از مواردی است که باید به صورت جدی به آن ورود پیدا کرد چرا که بعضا با بی تدبیری ها مواجه می شود و با توجه به یارانه ای که دولت در این حوزه پرداخت می کند باید در زمینه توزیع آرد حق به حق دار برسد. متاسفانه بعضا مواردی از کم فروشی توسط برخی نانوایی ها گزارش می شود که در این زمینه باید نظارت را تشدید کنیم و اشد مجازات برای متخلفین در نظر گرفته شود. موضوع دیگری نیز که در زمینه نظارت به ما کمک می کند نصب سامانه پایش تصویری در نانوایی ها است که باید در اسرع وقت این موضوع اجرایی گردد و به صورت متمرکز نانوایی ها کنترل شوند.
فرماندار شهرستان نایین با اشاره به وجود نواقصی در سیستم توزیع آرد در شهرستان و سوء استفاده دلالان از این نحوه توزیع اظهار داشت در سیستم توزیع آرد باید تجدید نظر شود چرا که متاسفانه برخی آرد یارانه ای را در بازار آزاد بعضا تا ۵ برابر قیمت می فروشند که در این راستا واقعی کردن سهمیه آرد شهرستان و همچنین واقعی کردن سهمیه آرد نانوایی ها به صورت جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی در پایان گفت:یکی از موضوعات دیگر در شهرستان ساماندهی نانوایی های خانگی است چرا که اصول بهداشتی در برخی از نانوایی های خانگی رعایت نمی شود. همچنین گرانفروشی هایی نیز در اینگونه نانوایی ها مشاهده شده که در این راستا اداره صمت شهرستان موظف به ساماندهی نانوایی های خانگی می باشد و در صورت عدم همکاری از سوی نانوایی های خانگی برخورد قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.
شایان ذکر است در ابتدای جلسه کوهی رییس اداره صمت شهرستان نایین نیز در خصوص فعالیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه توزیع آرد و نظارت بر واحد های نانوایی توضیحاتی ارایه نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۸ اسفند ۱۴۰۲

با توجه به فعالیت و زحمات شبانه روزی عوامل راهداری، پلیس راه و جمعیت هلال احمر شهرستان در راستای بازگشایی و ایمن سازی و امدادرسانی جاده های اصلی شهرستان از روز یکشنبه، عوامل راهداری امروز سه شنبه ۸ اسفندماه در پی بازگشایی محورهای اصلی شهرستان با استفاده از دو دستگاه گریدر، چهار دستگاه نمک پاش […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرای انتخابات شهرستان نایین، دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و رییس هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک عنوان نمود: مجموعا پس از بررسی صلاحیت داوطلبین انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیئت اجرایی، هیئت نظارت استان، هیئت نظارت مرکزی و شورای نگهبان و […]

۲ اسفند ۱۴۰۲

    در اجرای ماده ۴۲ آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدینوسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد .  ۱ آقای  محمدمهدی  آریامنش فرزند رجب  کد نامزد ۱۲۸  ۲ خانم  الهام  آزاد فرزند حسن  مشهور به دکتر […]

۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =