برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان نایین برای بررسی و نحوه برپایی روز بازار نایین

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان نایین برای بررسی و نحوه برپایی روز بازار نایین با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، شهردار نایین ،رییس شورای اسلامی شهر نایین، رییس اداره صمت شهرستان ،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، پلیس راهور و تعدادی دیگر از مسئولین در […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان نایین برای بررسی و نحوه برپایی روز بازار نایین با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، شهردار نایین ،رییس شورای اسلامی شهر نایین، رییس اداره صمت شهرستان ،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، پلیس راهور و تعدادی دیگر از مسئولین در فرمانداری برگزار گردید.

با توجه به انجام گسترده واکسیناسیون عمومی و بهبود شرایط کرونایی و نظر به پیگیری‌های متعدد سرکار خانم دکتر آزاد نماینده محترم مردم شریف شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی همچنین تأکیدات مکرر فرماندار محترم شهرستان نایین مبنی بر لزوم ایجاد روز بازار بر اساس استانداردهای لازم و با زیرساخت‌های مناسب و نیز با همت شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر نایین که از آغاز به کار فعالیت دوره ششم شورا موضوع بازگشایی روز بازار را جزء اولویت های کاری خود قرار داده بودند و از طرفی درخواست‌های مکرر شهروندان محترم، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان نایین با موضوع بررسی و هم اندیشی نحوه بازگشایی روز بازار نایین برگزار گردید.

در این جلسه ضمن تاکید بر استفاده از تجربیات گذشته در برپایی روز بازار و احصاء محاسن و معایب آن، در خصوص مسائل مختلف از جمله مکان جدید ایجاد روز بازار، ایجاد زیرساخت‌های لازم، زمان برپایی روز بازار ، میزان ساعت فعالیت آن،  وضعیت ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور، مکان مناسب پارکینگ خودروها، مباحث امنیتی، اجتماعی و اقتصادی این طرح و نحوه نظارت بر آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر گردید پس از جمع بندی و بررسی نهایی، در آینده نزدیک شهرداری نایین با رعایت مراحل قانونی با همکاری دستگاه‌های متولی نسبت به ایجاد و راه اندازی روز بازار اقدام لازم را معمول نماید.

گفتنی است روز بازار یا همان بازار روز شهر نایین که در روزهای دوشنبه هر هفته در محل پارک غدیر نایین برپا می شد از اوایل شیوع بیماری کرونا و به دلیل مسائل بهداشتی تعطیل و تا کنون برپا نگردیده است.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :