معاون فرماندار شهرستان نایین:بسیج علاوه بر رویکرد ارزشی و نظامی در حوزه های مختلف کار ،تولید و آبادانی و همچنین عرصه های علمی و فناوری های نوین نقش ایفا می کند

  جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی فرمانداری شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. میرزابیکی نایینی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه با اشاره به […]

 


جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی فرمانداری شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
میرزابیکی نایینی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه با اشاره به صدور فرمان تاریخی حضرت امام مبنی بر تشکیل بسیج در ۵ آذر ماه ۱۳۵۸ عنوان نمود در آن مقطع حساس و سرنوشت ساز که دشمنان داخلی و خارجی سعی در مقابله و مهار انقلاب اسلامی داشتند این دستور امام راحل آینده نظام و انقلاب و امنیت کشور را تضمین نمود .
معاونت فرمانداری شهرستان نایین در ادامه خاطر نشان کرد در فرمایشات حضرت آقا بسیج صرفا کارکرد نظامی ندارد که البته در شرایط خطر و تهدید از استقلال ،ثبات و تمامیت ارضی کشور دفاع می کند و این نهاد در عرصه های مختلف کار و تولید و آبادانی کشور و در عرصه های مختلف علمی و فناوریهای نوین ،کمک به مردم در حوادث طبیعی و غیر مترقبه خصوصا در رویکرد های ارزشی و ایجاد فضای معنوی نقش بسزایی ایفا می نماید.
میرزابیکی نایین در پایان ضمن تاکید بر هماهنگی و تعامل دستگاه ها و حضور فعال و مشارکت حداکثری نسبت به بزرگداشت هفته بسیج اظهار داشت در حفظ و استمرار تفکر بسیجی بعنوان شجره طیبه باید ابعاد و ویژگیهای بسیج را در هفته مبارک بسیج تشریح و تبیین و نهادینه و مستحکم نماییم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :