معاون فرماندار شهرستان نایین:بسیج علاوه بر رویکرد ارزشی و نظامی در حوزه های مختلف کار ،تولید و آبادانی و همچنین عرصه های علمی و فناوری های نوین نقش ایفا می کند

  جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی فرمانداری شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. میرزابیکی نایینی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه با اشاره به […]

 


جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی فرمانداری شهرستان نایین با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت هفته بسیج با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
میرزابیکی نایینی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این جلسه با اشاره به صدور فرمان تاریخی حضرت امام مبنی بر تشکیل بسیج در ۵ آذر ماه ۱۳۵۸ عنوان نمود در آن مقطع حساس و سرنوشت ساز که دشمنان داخلی و خارجی سعی در مقابله و مهار انقلاب اسلامی داشتند این دستور امام راحل آینده نظام و انقلاب و امنیت کشور را تضمین نمود .
معاونت فرمانداری شهرستان نایین در ادامه خاطر نشان کرد در فرمایشات حضرت آقا بسیج صرفا کارکرد نظامی ندارد که البته در شرایط خطر و تهدید از استقلال ،ثبات و تمامیت ارضی کشور دفاع می کند و این نهاد در عرصه های مختلف کار و تولید و آبادانی کشور و در عرصه های مختلف علمی و فناوریهای نوین ،کمک به مردم در حوادث طبیعی و غیر مترقبه خصوصا در رویکرد های ارزشی و ایجاد فضای معنوی نقش بسزایی ایفا می نماید.
میرزابیکی نایین در پایان ضمن تاکید بر هماهنگی و تعامل دستگاه ها و حضور فعال و مشارکت حداکثری نسبت به بزرگداشت هفته بسیج اظهار داشت در حفظ و استمرار تفکر بسیجی بعنوان شجره طیبه باید ابعاد و ویژگیهای بسیج را در هفته مبارک بسیج تشریح و تبیین و نهادینه و مستحکم نماییم.

برچسب ها :
مطالب مشابه

اولین جلسه کارگروه اجرای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و مسئولین کمیته های کارگروه اجرای انتخابات فرمانداری در محل اتاق فرماندار شهرستان نایین برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان خدمت، خاصه سید الشهدا خدمت حضرت […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و بزرگداشت یوم الله ۱۵خرداد شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و سایر اعضا برگزار گردید. دکتر کریمی در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و امام شهیدان به […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان در رواق فاطمیه امامزاده سلطان سید علی (ع)  نایین برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین ،بخشدارانارک، رییس منابع طبیعی و مدیرجهادکشاورزی شهرستان از مزارع دق سرخ بازدید نمودند. همچنین در ادامه امورات مربوط به آب، کشاورزی و طرح های بیابان‌زدایی بخش انارک مورد بررسی قرار گرفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهارده =