فرماندار شهرستان نایین : افزایش استعمال دخانیات از جمله قلیان خصوصا در میان بانوان ضمن نیاز به بررسی علمی، جای نگرانی دارد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین در روز سه شنبه با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید. مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین عنوان نمود: متاسفانه سن اعتیاد در کشور کاهش یافته و بر اساس شواهد موجود بانوان […]


جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین در روز سه شنبه با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید.
مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین عنوان نمود: متاسفانه سن اعتیاد در کشور کاهش یافته و بر اساس شواهد موجود بانوان نیز به مصرف دخانیات علی الخصوص قلیان و سیگار روی آورده اند به گونه ای که قبح این کار ریخته و متاسفانه در انظار عمومی نیز شاهد استعمال قلیان در بانوان می باشیم.
مهندس نصرتی در ادامه افزودند بی توجهی خانواده ها و والدین به این موضوع ، تغییر سبک زندگی ، دوستان ناباب و سایر عوامل اجتماعی منجر به افزایش مصرف مواد مخدر و دخانیات در بانوان گردیده است که در این راستا باید با انجام تحقیقات علمی در شهرستان نایین ضمن شناسایی علل اصلی گرایش بانوان به استعمال دخانیات و مواد مخدر بر اساس اطلاعات به دست آمده برنامه ریزی لازم را انجام دهیم.
فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: دین باوری و رشد اعتقادی و مذهبی در افراد می تواند تا حدود زیادی مانع گرایش افراد به جرم و ناهنجاریهای اجتماعی شود و در این راستا دستگاه های فرهنگی مسئولیت سنگینی بر عهده دارند.
نصرتی اظهار داشت :استعمال مواد مخدر در میان بانوان شهرستان نایین به واسطه بافت مذهبی و فرهنگی این شهرستان جدی نیست اما موضوع افزایش استعمال دخانیات از جمله قلیان خصوصا در میان بانوان که علی رغم مضرات زیاد برای سلامتی انسان ، دروازه ورود فرد به استعمال سایر مواد مخدر می باشد ، ضمن نیاز به بررسی علمی، جای نگرانی دارد.
ایشان در پایان گفت : استکبار جهانی با برنامه ریزی جهت فرو پاشی کانون خانواده و تغییر سبک زندگی و تبلیغ سبک زندگی غربی ، کانون خانواده و علی الخصوص بانوان و دختران ما را مورد هدف قرار داده تا با استفاده از این ترفند ضمن تهاجم فرهنگی موجب سستی در ایمان و اعتقادات مذهبی و معنوی گردد و جامعه ما را از مسیر خود منحرف نماید.
شایان ذکر است در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :