فرماندار شهرستان نایین : افزایش استعمال دخانیات از جمله قلیان خصوصا در میان بانوان ضمن نیاز به بررسی علمی، جای نگرانی دارد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین در روز سه شنبه با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید. مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین عنوان نمود: متاسفانه سن اعتیاد در کشور کاهش یافته و بر اساس شواهد موجود بانوان […]


جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین در روز سه شنبه با حضور اعضای این شورا در محل فرمانداری شهرستان نایین برگزار گردید.
مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نایین عنوان نمود: متاسفانه سن اعتیاد در کشور کاهش یافته و بر اساس شواهد موجود بانوان نیز به مصرف دخانیات علی الخصوص قلیان و سیگار روی آورده اند به گونه ای که قبح این کار ریخته و متاسفانه در انظار عمومی نیز شاهد استعمال قلیان در بانوان می باشیم.
مهندس نصرتی در ادامه افزودند بی توجهی خانواده ها و والدین به این موضوع ، تغییر سبک زندگی ، دوستان ناباب و سایر عوامل اجتماعی منجر به افزایش مصرف مواد مخدر و دخانیات در بانوان گردیده است که در این راستا باید با انجام تحقیقات علمی در شهرستان نایین ضمن شناسایی علل اصلی گرایش بانوان به استعمال دخانیات و مواد مخدر بر اساس اطلاعات به دست آمده برنامه ریزی لازم را انجام دهیم.
فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: دین باوری و رشد اعتقادی و مذهبی در افراد می تواند تا حدود زیادی مانع گرایش افراد به جرم و ناهنجاریهای اجتماعی شود و در این راستا دستگاه های فرهنگی مسئولیت سنگینی بر عهده دارند.
نصرتی اظهار داشت :استعمال مواد مخدر در میان بانوان شهرستان نایین به واسطه بافت مذهبی و فرهنگی این شهرستان جدی نیست اما موضوع افزایش استعمال دخانیات از جمله قلیان خصوصا در میان بانوان که علی رغم مضرات زیاد برای سلامتی انسان ، دروازه ورود فرد به استعمال سایر مواد مخدر می باشد ، ضمن نیاز به بررسی علمی، جای نگرانی دارد.
ایشان در پایان گفت : استکبار جهانی با برنامه ریزی جهت فرو پاشی کانون خانواده و تغییر سبک زندگی و تبلیغ سبک زندگی غربی ، کانون خانواده و علی الخصوص بانوان و دختران ما را مورد هدف قرار داده تا با استفاده از این ترفند ضمن تهاجم فرهنگی موجب سستی در ایمان و اعتقادات مذهبی و معنوی گردد و جامعه ما را از مسیر خود منحرف نماید.
شایان ذکر است در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲

با حضور فرماندار شهرستان نایین صورت پذیرفت: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج همراه با رزمایش هوایی بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =