فرماندار شهرستان نایین : تحقیقات علمی و پژوهش در خصوص علل وقوع آسیب های اجتماعی در شهرستان مورد حمایت قرار خواهد گرفت

فرماندار شهرستان نایین با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این مرکز از نزدیک در جریان روند خدمات و فعالیت های این مجموعه قرار گرفت. فرماندار نایین در نشست با پرسنل این مرکز تاکید نمود: خدمات اورژانس اجتماعی بسیار حیاتی است و خرسندم که در دومین سال تاسیس این مرکز […]

فرماندار شهرستان نایین با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این مرکز از نزدیک در جریان روند خدمات و فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.

فرماندار نایین در نشست با پرسنل این مرکز تاکید نمود: خدمات اورژانس اجتماعی بسیار حیاتی است و خرسندم که در دومین سال تاسیس این مرکز در جمع پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس اجتماعی شهرستان نایین حضور یافتم.

مهندس نصرتی افزود: حقیقتاً فعالیت در بخش اورژانس اجتماعی که با بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و ناملایمات سروکار دارد کاری بسیار دشوار و دارای اجر نزد خداوند متعال خواهد بود.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: تحقیقات علمی و پژوهش در خصوص علل وقوع آسیب های اجتماعی از جمله خودکشی، کودک آزاری، همسر آزاری، طلاق و اعتیاد و… می تواند در تصمیم گیری های بعدی در پیشگیری از این آسیب ها بسیار حائز اهمیت باشد و این آمادگی از جانب فرمانداری و کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین وجود دارد تا از محققین حمایت های لازم و پشتیبانی در حوزه های مختلف صورت پذیرد.

وی در پایان ضمن تقدیر از خدمات اداره بهزیستی و همچنین اورژانس اجتماعی شهرستان با اشاره به مشکلات روحی روانی ناشی از بیماری کرونا گفت:سلامت روان از مهمترین مسائل در هر جامعه‌ می باشد چرا که اگر خانواده‌ها و افراد از سلامت روان برخوردار نباشند آن‌ جامعه با مشکلات عدیده ناشی از آسیب‌های اجتماعی روبرو خواهد شد و در این راستا باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها در زمینه افزایش نشاط اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش نماییم.
شایان ذکر است بهروز حمید پور رییس اداره بهزیستی شهرستان نایین نیز که فرماندار شهرستان نایین را در این بازدید همراهی می نمود در خصوص اقدامات انجام شده و حمایت های صورت پذیرفته از مرکز اورژانس اجتماعی نایین گزارشی ارائه نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :