فرماندار شهرستان نایین : تحقیقات علمی و پژوهش در خصوص علل وقوع آسیب های اجتماعی در شهرستان مورد حمایت قرار خواهد گرفت

فرماندار شهرستان نایین با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این مرکز از نزدیک در جریان روند خدمات و فعالیت های این مجموعه قرار گرفت. فرماندار نایین در نشست با پرسنل این مرکز تاکید نمود: خدمات اورژانس اجتماعی بسیار حیاتی است و خرسندم که در دومین سال تاسیس این مرکز […]

فرماندار شهرستان نایین با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این مرکز از نزدیک در جریان روند خدمات و فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.

فرماندار نایین در نشست با پرسنل این مرکز تاکید نمود: خدمات اورژانس اجتماعی بسیار حیاتی است و خرسندم که در دومین سال تاسیس این مرکز در جمع پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس اجتماعی شهرستان نایین حضور یافتم.

مهندس نصرتی افزود: حقیقتاً فعالیت در بخش اورژانس اجتماعی که با بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و ناملایمات سروکار دارد کاری بسیار دشوار و دارای اجر نزد خداوند متعال خواهد بود.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: تحقیقات علمی و پژوهش در خصوص علل وقوع آسیب های اجتماعی از جمله خودکشی، کودک آزاری، همسر آزاری، طلاق و اعتیاد و… می تواند در تصمیم گیری های بعدی در پیشگیری از این آسیب ها بسیار حائز اهمیت باشد و این آمادگی از جانب فرمانداری و کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین وجود دارد تا از محققین حمایت های لازم و پشتیبانی در حوزه های مختلف صورت پذیرد.

وی در پایان ضمن تقدیر از خدمات اداره بهزیستی و همچنین اورژانس اجتماعی شهرستان با اشاره به مشکلات روحی روانی ناشی از بیماری کرونا گفت:سلامت روان از مهمترین مسائل در هر جامعه‌ می باشد چرا که اگر خانواده‌ها و افراد از سلامت روان برخوردار نباشند آن‌ جامعه با مشکلات عدیده ناشی از آسیب‌های اجتماعی روبرو خواهد شد و در این راستا باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها در زمینه افزایش نشاط اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش نماییم.
شایان ذکر است بهروز حمید پور رییس اداره بهزیستی شهرستان نایین نیز که فرماندار شهرستان نایین را در این بازدید همراهی می نمود در خصوص اقدامات انجام شده و حمایت های صورت پذیرفته از مرکز اورژانس اجتماعی نایین گزارشی ارائه نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + پانزده =