فرماندار شهرستان نایین : تحقیقات علمی و پژوهش در خصوص علل وقوع آسیب های اجتماعی در شهرستان مورد حمایت قرار خواهد گرفت

فرماندار شهرستان نایین با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این مرکز از نزدیک در جریان روند خدمات و فعالیت های این مجموعه قرار گرفت. فرماندار نایین در نشست با پرسنل این مرکز تاکید نمود: خدمات اورژانس اجتماعی بسیار حیاتی است و خرسندم که در دومین سال تاسیس این مرکز […]

فرماندار شهرستان نایین با حضور در مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان ضمن دیدار با پرسنل این مرکز از نزدیک در جریان روند خدمات و فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.

فرماندار نایین در نشست با پرسنل این مرکز تاکید نمود: خدمات اورژانس اجتماعی بسیار حیاتی است و خرسندم که در دومین سال تاسیس این مرکز در جمع پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس اجتماعی شهرستان نایین حضور یافتم.

مهندس نصرتی افزود: حقیقتاً فعالیت در بخش اورژانس اجتماعی که با بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و ناملایمات سروکار دارد کاری بسیار دشوار و دارای اجر نزد خداوند متعال خواهد بود.

فرماندار شهرستان نایین خاطر نشان کرد: تحقیقات علمی و پژوهش در خصوص علل وقوع آسیب های اجتماعی از جمله خودکشی، کودک آزاری، همسر آزاری، طلاق و اعتیاد و… می تواند در تصمیم گیری های بعدی در پیشگیری از این آسیب ها بسیار حائز اهمیت باشد و این آمادگی از جانب فرمانداری و کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین وجود دارد تا از محققین حمایت های لازم و پشتیبانی در حوزه های مختلف صورت پذیرد.

وی در پایان ضمن تقدیر از خدمات اداره بهزیستی و همچنین اورژانس اجتماعی شهرستان با اشاره به مشکلات روحی روانی ناشی از بیماری کرونا گفت:سلامت روان از مهمترین مسائل در هر جامعه‌ می باشد چرا که اگر خانواده‌ها و افراد از سلامت روان برخوردار نباشند آن‌ جامعه با مشکلات عدیده ناشی از آسیب‌های اجتماعی روبرو خواهد شد و در این راستا باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها در زمینه افزایش نشاط اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش نماییم.
شایان ذکر است بهروز حمید پور رییس اداره بهزیستی شهرستان نایین نیز که فرماندار شهرستان نایین را در این بازدید همراهی می نمود در خصوص اقدامات انجام شده و حمایت های صورت پذیرفته از مرکز اورژانس اجتماعی نایین گزارشی ارائه نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

گردهمایی فرمانداران استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان، معاونین استاندار و با بررسی محورهای مختلف اقدامات و برنامه های معاونت های مختلف استانداری در قالب ارائه برنامه توسط مدیران کل ستادی استانداری، سه شنبه ۲۸ فروردین ماه برگزار شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین دکتر محمد کریمی فرماندار این شهرستان بر اساس نوبت قبلی میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان نایین بود. در این دیدارها مراجعین به صورت رو در رو مسایل و مشکلات و درخواست های خود را مطرح و دستوراتی توسط فرماندار شهرستان نایین در این خصوص صادر گردید. لازم […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای اجتماعی (گروه کاری سلامت و امنیت غذایی) شهرستان نایین به ریاست دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین روز دوشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین در ابتدای این جلسه با تبریک عملیات غرور آفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و شورای امنیت ملی تقدیر نمود. […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =