فرماندار شهرستان نایین :ایجاد درآمد پایدار، شفافیت مالی، اولویت بندی پروژه ها و پرهیز از حیف و میل بیت المال باید در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته باشد

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، میرزابیگی نایینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بابائی بخشدار مرکزی نایین با شهرداران نایین و بافران دیدار نمودند. فرماندار شهرستان نایین در این دیدارها ضمن تبریک مجدد انتصاب شهرداران نایین و بافران بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و شفافیت مالی در شهرداری ها تاکید کرد و عنوان […]

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، میرزابیگی نایینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بابائی بخشدار مرکزی نایین با شهرداران نایین و بافران دیدار نمودند.

فرماندار شهرستان نایین در این دیدارها ضمن تبریک مجدد انتصاب شهرداران نایین و بافران بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و شفافیت مالی در شهرداری ها تاکید کرد و عنوان نمود: امیدوارم شهرداران جدید با شفافیت و انضباط مالی و ارائه گزارش وضعیت مالی در بازه های زمانی مشخص به افکار عمومی، اعتماد شهروندان را به این مجموعه جلب نموده و شهروندان را در جهت همراهی و همکاری با شهرداری ترغیب نمایند.

وی همچنین اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها و توجه به بافت های تاریخی شهرهای نایین و بافران در راستای احیای این مناطق به عنوان گنجینه ای فرهنگی و تاریخی که می تواند محل درآمد پایدار برای شهرداری‌ها باشد، نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مهندس نصرتی در ادامه افزود:استفاده ازنیروهای متخصص و کارآمد، مدیریت هزینه ها و اولویت بندی پروژه ها باید مد نظر مدیران شهری قرار گیرد.

فرماندار شهرستان نایین همچنین خاطرنشان کرد: پرهیز از سیاست زدگی و خود رأیی و حیف و میل بیت المال و در مقابل رعایت قوانین و مقررات شهرداری‌ها، احترام به نظرات کارشناسی، مشورت با افراد متخصص و متعهد، شفافیت مالی و تعامل با اعضای محترم شورای شهر و کلیه مسئولین شهرستان و همچنین استفاده از ظرفیت نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات شهرداریها باشد.

وی در پایان تاکید نمود: کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین باید با استفاده از تمام ظرفیت های خود شهرداری ها را همراهی نمایند و در این راستا فرمانداری نیز ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و انجام وظیفه نظارتی خود، شهرداری ها را در راستای مدیریت کارآمد شهری و خدمت به شهروندان عزیز همراهی خواهد نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۱۰ مهر ۱۴۰۲
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 6 =