فرماندار شهرستان نایین :ایجاد درآمد پایدار، شفافیت مالی، اولویت بندی پروژه ها و پرهیز از حیف و میل بیت المال باید در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته باشد

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، میرزابیگی نایینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بابائی بخشدار مرکزی نایین با شهرداران نایین و بافران دیدار نمودند. فرماندار شهرستان نایین در این دیدارها ضمن تبریک مجدد انتصاب شهرداران نایین و بافران بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و شفافیت مالی در شهرداری ها تاکید کرد و عنوان […]

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، میرزابیگی نایینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بابائی بخشدار مرکزی نایین با شهرداران نایین و بافران دیدار نمودند.

فرماندار شهرستان نایین در این دیدارها ضمن تبریک مجدد انتصاب شهرداران نایین و بافران بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و شفافیت مالی در شهرداری ها تاکید کرد و عنوان نمود: امیدوارم شهرداران جدید با شفافیت و انضباط مالی و ارائه گزارش وضعیت مالی در بازه های زمانی مشخص به افکار عمومی، اعتماد شهروندان را به این مجموعه جلب نموده و شهروندان را در جهت همراهی و همکاری با شهرداری ترغیب نمایند.

وی همچنین اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها و توجه به بافت های تاریخی شهرهای نایین و بافران در راستای احیای این مناطق به عنوان گنجینه ای فرهنگی و تاریخی که می تواند محل درآمد پایدار برای شهرداری‌ها باشد، نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مهندس نصرتی در ادامه افزود:استفاده ازنیروهای متخصص و کارآمد، مدیریت هزینه ها و اولویت بندی پروژه ها باید مد نظر مدیران شهری قرار گیرد.

فرماندار شهرستان نایین همچنین خاطرنشان کرد: پرهیز از سیاست زدگی و خود رأیی و حیف و میل بیت المال و در مقابل رعایت قوانین و مقررات شهرداری‌ها، احترام به نظرات کارشناسی، مشورت با افراد متخصص و متعهد، شفافیت مالی و تعامل با اعضای محترم شورای شهر و کلیه مسئولین شهرستان و همچنین استفاده از ظرفیت نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات شهرداریها باشد.

وی در پایان تاکید نمود: کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین باید با استفاده از تمام ظرفیت های خود شهرداری ها را همراهی نمایند و در این راستا فرمانداری نیز ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و انجام وظیفه نظارتی خود، شهرداری ها را در راستای مدیریت کارآمد شهری و خدمت به شهروندان عزیز همراهی خواهد نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

جلسه ستاد هماهنگی روز جهانی قدس به ریاست فرماندار شهرستان نایین و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار گردید. دکتر محمد کریمی در این جلسه عنوان نمود آمار شهدای غزه به بیش از ۳۲ هزار نفر رسیده و بعد از جنایت هولناک اخیر در غزه روز قدس امسال باید مسئله فلسطین […]

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین و حجت الاسلام محمد مطهر خو امام جمعه نایین با مدیران و مسئولین ادارت و نهاد های شهرستان دیدار و سال نو و بهار قرآن را تبریک گفتند. در این دیدار که همراه با اقامه نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه فرمانداری برگزار گردید محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین […]

۹ فروردین ۱۴۰۳

به مناسبت روز جهانی هواشناسی دکتر محمد کریمی فرماندار شهرستان نایین با حضور در محل اداره هواشناسی نایین ضمن بازدید از روند فعالیت این مجموعه به تبریک روز جهانی هواشناسی پرداخت و از زحمات رییس و پرسنل اداره هواشناسی نایین تقدیر نمود.

۵ فروردین ۱۴۰۳

  دکتر کریمی فرماندار شهرستان نایین و جباری بخشدار انارک به بررسی میدانی و بازدید از ایستگاه امنیت و سلامت نوروزی واقع در مجتمع خدماتی عروس کویر چوپانان پرداختند.

۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =