فرماندار شهرستان نایین :ایجاد درآمد پایدار، شفافیت مالی، اولویت بندی پروژه ها و پرهیز از حیف و میل بیت المال باید در دستور کار مدیریت شهری قرار داشته باشد

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، میرزابیگی نایینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بابائی بخشدار مرکزی نایین با شهرداران نایین و بافران دیدار نمودند. فرماندار شهرستان نایین در این دیدارها ضمن تبریک مجدد انتصاب شهرداران نایین و بافران بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و شفافیت مالی در شهرداری ها تاکید کرد و عنوان […]

مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، میرزابیگی نایینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بابائی بخشدار مرکزی نایین با شهرداران نایین و بافران دیدار نمودند.

فرماندار شهرستان نایین در این دیدارها ضمن تبریک مجدد انتصاب شهرداران نایین و بافران بر اهمیت موضوع تکریم ارباب رجوع و شفافیت مالی در شهرداری ها تاکید کرد و عنوان نمود: امیدوارم شهرداران جدید با شفافیت و انضباط مالی و ارائه گزارش وضعیت مالی در بازه های زمانی مشخص به افکار عمومی، اعتماد شهروندان را به این مجموعه جلب نموده و شهروندان را در جهت همراهی و همکاری با شهرداری ترغیب نمایند.

وی همچنین اظهار داشت: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری ها و توجه به بافت های تاریخی شهرهای نایین و بافران در راستای احیای این مناطق به عنوان گنجینه ای فرهنگی و تاریخی که می تواند محل درآمد پایدار برای شهرداری‌ها باشد، نیز باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مهندس نصرتی در ادامه افزود:استفاده ازنیروهای متخصص و کارآمد، مدیریت هزینه ها و اولویت بندی پروژه ها باید مد نظر مدیران شهری قرار گیرد.

فرماندار شهرستان نایین همچنین خاطرنشان کرد: پرهیز از سیاست زدگی و خود رأیی و حیف و میل بیت المال و در مقابل رعایت قوانین و مقررات شهرداری‌ها، احترام به نظرات کارشناسی، مشورت با افراد متخصص و متعهد، شفافیت مالی و تعامل با اعضای محترم شورای شهر و کلیه مسئولین شهرستان و همچنین استفاده از ظرفیت نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات شهرداریها باشد.

وی در پایان تاکید نمود: کلیه اعضای شورای اداری شهرستان نایین باید با استفاده از تمام ظرفیت های خود شهرداری ها را همراهی نمایند و در این راستا فرمانداری نیز ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات و انجام وظیفه نظارتی خود، شهرداری ها را در راستای مدیریت کارآمد شهری و خدمت به شهروندان عزیز همراهی خواهد نمود.

برچسب ها :
مطالب مشابه

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

در یادواره شهدای شهرستان نایین، محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان برخی از واقعیت‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم از دفاع مقدس بگوییم، باید از امام (ره) صحبت کنیم. امامی که در سن ۷۸ […]

۸ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه نایین و فرماندار شهرستان نایین و فرمانده انتظامی شهرستان از آقای داود محرابیون از پرسنل فرمانداری شهرستان و فرزند شهید والامقام عباس محرابیون تجلیل به عمل آمد .

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :