افتتاح نمایشگاه دستاورهای انقلاب ،دفاع مقدس و عرصه های گام دوم انقلاب در نایین

به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه دفاع مقدس همراه با عرضه دستاوردها و فعالیت نهادها و ارگانها در مسیر گام دوم انقلاب با حضورسرکار خانم آزاد نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، فرماندهان سپاه و بسیج، ارتش ،نیروی انتظامی و جمعی از مدیران […]

به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه دفاع مقدس همراه با عرضه دستاوردها و فعالیت نهادها و ارگانها در مسیر گام دوم انقلاب با حضورسرکار خانم آزاد نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین ، فرماندهان سپاه و بسیج، ارتش ،نیروی انتظامی و جمعی از مدیران شورای اداری شهرستان در نایین افتتاح شد.

سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین در حاشیه افتتاح نمایشگاه گفت : این نمایشگاه با هدف نمایش عرصه های عملیاتی کردن فعالیتهای گام دوم انقلاب و همچنین به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب ، باز خوانی عرصه های دفاعی و معنوی در دوران دفاع مقدس ، با رویکرد امید آفرینی به مردم و دلگرم نمودن جامعه به نظام و انقلاب اسلامی، با همکاری یگانهای سپاه ، بسیج ، ارتش و نیروی انتظامی مستقر در منطقه ، با یاری نهادها ، ارگانها و ادارات شهرستان در هفته گرامیداشت دفاع مقدس دایر گردیده است.

سرهنگ الیاسی گفت :ورودی این نمایشگاه که با فضا سازی تبلیغی معنوی عاشورائی همراه با برنامه های فرهنگی مذهبی ایام اربعین حسینی همراه می باشد هر شب ویژه برنامه های خاص از قبیل یادواره شهدا و برنامه های عزاداری دهه آخر صفر تدارک دیده شده که اجرا خواهد شد .

وی در ادامه گفت : غرفه های ایجادشده با موضوعات تبیین سبک زندگی اسلامی ایرانی ، اقتصاد مقاومتی ، معنویت افزائی ، نمایش گام های برداشته شده در مقابله با تحریم ها ، بازخوانی حماسه دفاع مقدس و نمایش ادوات و تجهیزات نظامی و دفاعی تعریف گردیده که امیدواریم مورد رضایت مردم باشد.

این نمایشگاه تا پایان هفته دفاع مقدس هر روز از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۲:۰۰در نایین انتهای بلوار شهید مطهری جنب ستاد نیروی انتظامی دایر می باشد

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :