مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین افتتاح شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرستان نایین از جمله حاج آقا سجادی امام جمعه نایین ، سرکار خانم دکتر آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، دکتر نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، دکتر صفوی رئیس مرکز رشد، دکتر باقری […]


به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین شهرستان نایین از جمله حاج آقا سجادی امام جمعه نایین ، سرکار خانم دکتر آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی، مهندس نصرتی فرماندار شهرستان نایین، دکتر نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، دکتر صفوی رئیس مرکز رشد، دکتر باقری رئیس بسیج اساتید استان اصفهان، مسئولین مختلف ادارات و ارگان های شهرستان نایین و همچنین تعدادی از مدیران عامل کارخانجات و صنایع نایین مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین افتتاح گردید .

مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین، با پیگیری سرکار خانم دکتر الهام آزاد و به همت مسئولین دانشگاه مجوزهای لازم را اخذ نمود و افتتاح شد.

در بخشی از مراسم حاج آقا سجادی امام جمعه شهر نایین به بیان مواردی در خصوص هفته دفاع مقدس اربعین و پژوهش در دانشگاه پرداختند.

سرکار خانم دکتر آزاد نماینده مردم شریف نایین و خور و بیابانک نیز در بخشی از این مراسم در زمینه لزوم وجود مرکز رشد در واحدهای دانشگاهی و در شهرستان و پیگیری هایی که در این خصوص انجام شد سخنانی ایراد نمودند . دکتر آزاد همچنین مواردی را در زمینه لزوم توسعه دانشگاهی در شهرستان از جمله پیگیری در جهت اخذ رشته های جدید برای این دانشگاه بیان نمودند.

دکتر نجفی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود که ضمن تشکر از مسئولین دانشگاه مسئولین شهرستان و مدیران صنایع، بر لزوم ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه تاکید کردند و مدل های اجرا شده در شهرستان نایین را که توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین انجام شده نمونه های موفق کشور در زمینه ارتباط دانشگاه و صنعت دانستند و بر فراگیر شدن آن و توسعه آن تاکید کردند.

در ابتدای این مراسم نیز توسط دکتر صیرفیان رئیس این واحد گزارشی از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین در یک سال گذشته و گزارش طرح تحصیل رایگان اشتغال همزمان و طرح سرای زندگی که توسط این واحد دانشگاهی در کشور ارائه شده ارائه گردید .

در پایان نیز مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی توسط مسئولین شهرستان نایین و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان افتتاح شد و میهمانان از غرفه ها و شرکت های دانش بنیان مستقر در این مرکز بازدید نمودند.

گفتنی است این مراسم به پاسداشت دلاورمردان و شهدای دفاع مقدس از مقبره الشهدا و مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین و با ادای احترام به مقام این عزیزان آغاز شد.

شایان ذکر است این مرکز در ساختمانی دو طبقه در سایت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین واقع شده است و شامل امکانات کامل شامل سالن اجتماعات، کلاس آموزشی، آزمایشگاه رباتیک، اتاق جلسات، اتاق قراردادها، سالن پذیرایی، نمازخانه، کتابخانه، اتاق رسانه ها و مطبوعات و سالن های مطالعه است.

مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی دارای ۸ فضای مجهز برای ارائه خدمت به متقاضیان و علاقمندان حوزه تحقیق و پژوهش است. هسته های پژوهشی و تیم های دانشجویی و جوانان شهرستان که دارای ایده یا خلاقیت هستند می توانند با مطالعه قوانین و مقررات مراکز رشد و تکمیل فرم پذیرش مرکز رشد که در سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین قرار دارد در مرکز مستقر شوند و از تسهیلات ارائه شده توسط دانشگاه بهره مند شوند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۷ مهر ۱۴۰۲

مراسم بزرگداشت روزآتش‌نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان شهرداری نایین برگزار شد .  مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین، مهندس شفیعی شهردار نایین و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و دیگر مسئولین شهرستان در ایستگاه آتش‌نشانی واقع در بلوار […]

۷ مهر ۱۴۰۲

گلباران گلزار شهدای شهر نایین با بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲

با حضور فرماندار شهرستان نایین صورت پذیرفت: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج همراه با رزمایش هوایی بالگردهای ایرانی

۷ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =