‍ ‍ بازدید نماینده نایین و اعضای شورای تامین شهرستان نایین از ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان

در راستای جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور و پیگیری های خانم دکتر آزاد در حاشیه این جلسه در خصوص کمبودها و نیازهای فرماندهی انتظامی شهرستان نایین، ایشان با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان نایین ضمن ارائه گزارشی از پیگیری های انجام شده آخرین وضعیت فرماندهی انتظامی شهرستان […]

در راستای جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور و پیگیری های خانم دکتر آزاد در حاشیه این جلسه در خصوص کمبودها و نیازهای فرماندهی انتظامی شهرستان نایین، ایشان با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان نایین ضمن ارائه گزارشی از پیگیری های انجام شده آخرین وضعیت فرماندهی انتظامی شهرستان را با حضور اعضای شورای تامین شهرستان نایین مورد بررسی قرار دادند.

همچنین در این جلسه سرگرد کیانمهر فرماندهی انتظامی شهرستان نایین نیز به ارائه گزارشی کامل از اقدامات و فعالیت های انجام شده این نیرو طی شش ماهه گذشته پرداختند و از حمایت های خانم دکتر آزاد نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و همچنین تلاش ها و مساعدت های مهندس نصرتی فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان نایین همچنین دادستان نایین، رییس اداره اطلاعات و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین نیز تشکر و قدردانی نمود.

لازم به ذکر است همچنین مقرر گردید خانم دکتر آزاد، آقای مهندس نصرتی و سرگرد کیانمهر در آینده نزدیک برای پیگیری مجدد مطالبات حوزه انتظامی شهرستان نایین با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور دیدار نمایند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

به مناسبت هفته سالمندان حجت الاسلام مطهر خو امام جمعه نایین ،محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین ،رییس اداره بهزیستی و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نایین از مرکز خیریه سالمندان و معلولین الزهرا(س) بازدید نمودند.

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی، از بنای جدید گلزار شهدای شهر  نایین توسط جمعی از مسئولان در حضور مردم این شهرستان، بهره برداری شد. محسن فیروزی فرماندار شهرستان نایین در این مراسم اظهار کرد: به فرموده امام خمینی(ره)، همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفاء آزادگان خواهد بود. وی […]

۸ مهر ۱۴۰۱

مراسم یادواره شهدا و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان نایین با حضور اقشار مختلف مردم ،خانواده معظم شهدا ،ایثارگران ،جانبازان و مسئولین شهرستان در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی علیه السلام برگزار گردید. محمد اسماعیل کوثری فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول الله دوران دفاع مقدس و نماینده فعلی مردم تهران در مجلس شورای […]

۱۱ مهر ۱۴۰۱

طی مراسمی و به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی با حضور امام جمعه نایین ،فرماندار شهرستان،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین ، شهردار نایین  و اعضای شورای اسلامی شهر نایین و مسئول دفتر نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی از پرسنل خدوم آتش نشانی نایین تجلیل به عمل آمد.

۷ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :